HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Platforma ma w swojej ofercie wiele filmów i seriali, ale oczywiście nie zamierza na tym poprzestać, bo regularnie dodaje do biblioteki nowe produkcje. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bowiem na HBO GO pojawiło się kilka nowości, z których pełnym zestawieniem jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – czwartek, marzec 2020

HBO GO logo

Subskrybenci HBO GO nie mogą narzekać na brak regularnie dodawanych nowości, bo platforma niemal codziennie wprowadza coś nowego do swojej biblioteki. Nie ma sensu przedłużać, więc przejdźmy od razu do rzeczy – pełna lista produkcji, które pojawiły się dzisiaj na HBO GO, prezentuje się następująco:

  • Dave (2020) [odcinek S01E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Devs (2020) [odcinek S01E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Prezydent z kreskówki (2020) [odcinek S03E08] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Zabić wspomnienia (2007) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Jeśli kupisz gogle VR HTC Vive Cosmos Elite, to grę Half-Life: Alyx otrzymasz w prezencie

Powyższa lista zawiera cztery produkcje, a więc niezbyt dużo, choć jak na jeden dzień, to zdecydowanie mogło być gorzej. Dajcie znać w komentarzach, z których tytułów cieszycie się najbardziej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.