Jeśli chcecie, żeby kwarantanna minęła jak najszybciej, to studio Sports Interactive ma dla Was nie lada niespodziankę. Na Steam dostępny jest darmowy tydzień z Football Manager 2020, czyli kolejną edycją najpopularniejszego menadżera piłkarskiego. Aby skorzystać z tej okazji, trzeba wejść na kartę produktu na platformie firmy Valve, zalogować się na swoje konto oraz kliknąć przycisk Zagraj.

Football Manager 2020 dostępny za darmo przez tydzień na Steam

Darmowy tydzień Football Manager

Warto jednak pamiętać, że jednocześnie dostępna jest również wersja demonstracyjna Football Managera 2020. Po dodaniu gry do swojego konta będziecie mogli cieszyć się pełnoprawną wersją aż do 25 marca do godziny 16:00 czasu polskiego. Po tym czasie postępy osiągnięte w okresie próbnym będzie można przenieść do pełnej wersji gry. Tym sposobem nie zabraknie możliwości kontynuowania rozpoczętej kariery już po kupnie gry na Steam. Niestety, ale w ramach darmowego tygodnia nie doświadczymy żadnej promocji na ten tytuł. Obecnie Football Manager 2020 został wyceniony na 209,99 złotych. Jeśli jednak chcecie zagrać w grę, która zapewni naprawdę bardzo długie godziny zabawy, to najnowsza odsłona FM-a wydaje się być idealnym tytułem. Darmowy tydzień z Football Manager 2020 jest świetnym sposobem na spędzeni kwarantanny w domu. Jeśli obawiacie się, że gra będzie dla Was zbyt skomplikowana, to przy kupnie otrzymujecie również wersję Touch. Jest ona uproszczona w porównaniu pełną wersją.

Zobacz też: Samsung Galaxy A41 oficjalnie zaprezentowany. To godny następca modelu A40

Przypomnijmy, że Football Manager 2020 miał swoją premierę 19 listopada 2019 roku na komputerach osobistych. Do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad 2500 klubów z ponad 50 krajów. Zabawa polega na wybraniu jednego z nich i przejęciu nad nim władzy w praktycznie każdym aspekcie. Do naszych zadań będą należały między innymi transfery do klubu, a przede wszystkim prowadzenie zespołu w spotkaniach z przeciwnikami. Jeśli myślicie, że oferowana ilość klubów jest niewystarczająca, to w Sieci znajdziecie wiele modyfikacji dodających ligi z bardziej egzotycznych krajów. Warto również zaznaczyć, że prócz zabawy w trybie dla jednego gracza, gra oferuje możliwość gry w trybie wieloosobowym.

Źródło: footballmanager.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.