Motorola moto x+1 evleaks

 

Nadchodzący tydzień i kilka dni kolejnego to dla nas z pewnością będzie jeden z najtrudniejszych okresów, aby przebrać informacje, które zostaną w sferze tylko plotek oraz te, które faktycznie zostaną urzeczywistnione na targach IFA w Berlinie. W takim razie zacznijmy się zastanawiać od początku jak skategoryzować następującą wiadomość.

 

Według jednego z azjatyckich źródeł, niestety wcześniej z nim kontaktu nie mieliśmy, nadchodzący flagowy model Motoroli, następca Moto X, będzie wykorzystywał technologie sprzed kilku lat, które dzisiaj nie są już na wyposażeniu smartfonów. Pierwsza z nich to wyświetlacz 3D – krótkotrwały szał na tego typu ekranu w LG i HTC minął jeszcze szybciej niż się zaczął. Wiele osób traktowało go jako ciekawostkę aniżeli faktycznie przydatną funkcję. Jednak lata minęły i może wyraźnie ulepszono tę technologię? Drugi punkt z nowości sprzed lat to optyczny zoom aparatu – osobiście tęsknię za tym, gdyż to naprawdę się przydaje. Wśród kolejnych, raczej prawdopodobnych plotek możemy znaleźć informację o bezdotykowej kontroli, która będzie odbywać się głosowo.

 

Wszystkie trzy powyższe nowości osobiście ustawiłbym pomiędzy sferą plotek, a rzeczywistością. Nie sądzę, aby Motorola zastosowała wyświetlacz 3D. Optyczny zoom może się pojawić, a głosowe sterowanie urządzeniem z pewnością niedługo trafi do każdego smartfona. Wszystkiego oficjalnie powinniśmy się dowiedzieć już niedługo w Chicago. A jak Wy upatrujecie się na te plotki?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.