netia kanały za darmo

Netia za darmo przyspiesza Internet i odkodowuje dodatkowe kanały

Newsy

Osoby posiadające Internet oraz telewizję w Netii mają szczęście. Firma w związku z dołączeniem do akcji #zostańwdomu chce wesprzeć klientów tym trudnym czasie na swój sposób. Zdecydowała się zwiększyć prędkość Internetu i odkodować sporo dodatkowych kanałów. Wszystko to bez dodatkowych opłat. To bardzo miły gest ze strony jednego z największych dostawców Internetu i telewizji w Polsce. O ile z dostępu do dodatkowych kanałów skorzystają wszyscy, to szybszy Internet otrzymają tylko osoby korzystające z nowoczesnego Łącza.

Netia odkoduje 20 kanałów i przyspieszy Internet do 1Gb/s

netia kanały za darmo

Promocja potrwa do 30 marca. W trakcie jej trwania klienci Netii posiadający telewizję otrzymają w prezencie dostęp do takich kanałów filmowych jak Polsat Film HD, Paramount HD, TNT HD, Kino Polska HD. Dla osób preferujących programy przyrodnicze odkodowano National Geographic Wild HD, Polsat Viasat Nature HD, Animal Planet HD oraz Travel Channel HD. Znajdzie się także kilka kanałów przeznaczonych dla dzieci. Są nimi MiniMini+ HD, Disney Junior, Polsat JimJam i wiele innych. Przy okazji firma poinformowała o uruchomieniu nowego cache serwera najpopularniejszego serwisu VOD. Nie podano nazwy, ale prawdopodobnie chodzi o Netflixa. Taki serwer ma sprawić, że treści dostępne w tym serwisie streamingowym, będą bez problemu dostępne nawet w przypadku pojawiającego się wieczorami – przeciążenia sieci.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Sieć Play odkodowała 40 kanałów w usłudze Play Now

Na klientów posiadających dostęp do Internetu także czeka niespodzianka. Netia zdecydowała się podnieść prędkość nawet do 1 Gb/s wszystkim klientom, którzy posiadają Łącza nowej generacji FTTH, ETTH oraz HFC. Wszystko zależy od infrastruktury sieciowej w danej lokalizacji oraz modemów/routerów zainstalowanych w domach. Firma zapewnia, że przypisze do nich najlepsze możliwe parametry techniczne. Mają one pozwolić na osiągnięcie maksymalnej możliwej prędkości pobierania i wysyłania.

Źródło: Netia, Media2


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x