Realme Narzo

NAZRO – odpowiedź Realme na Redmi od Xiaomi

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Xiaomi ma wiele fanów. W Polsce ukuło się nawet powiedzenie Xiaomi Lepsze!, które jest zwykłą szyderą z fanów marki. Firma jednak wykorzystuje je jako hasło reklamowe. Największego fana firmy nie znajdziemy jednak w Polsce. Jest nim inny producent smartfonów, czyli Realme. Firma nie ukrywa tego, że podąża śladami Xiaomi. Jej strategia, działania, a nawet smartfonty — wszystko to jest inspirowane firmą, której maskotką jest królik w czapce uszatce.

Realme Narzo

Wczoraj firma Realme podzieliła się filmem zapowiadającym nadejście tajemniczego Realme Narzo. Nagranie to jest niezwykle enigmatyczne. Możecie je zobaczyć w powyższym tweecie. Pierwsze spekulacje na jego temat zakładały, że producent zamierza wypuścić własnego smartwatcha. Byłby to oczekiwany krok po pojawieniu się opaski Realme Band. Dodatkowo Xiaomi ma już swojego Mi Watcha. Okazuje się jednak, że plany firmy dotyczą smartfonów. Tak przynajmniej podaje serwis 91Mobiles. Twierdzi on, że ma informacje z pierwszej ręki na temat tego, czym dokładnie jest Realme Narzo. Biorąc pod uwagę, że do tej pory był dość pewnym źródłem informacji trudno zarzucać mu w tej kwestii manipulację.

Zobacz też: To już ostatnie dni promocji. Jak otrzymać 10 GB internetu od T-Mobile za darmo?

Okazuje się bowiem, że Realme Narzo będzie marką smartfonów. Jest to odpowiedź producenta na Redmi i Poco od Xiaomi. Ma ona dołączyć do znanych już serii C i X. Będzie skierowana głównie do nastolatków, czyli tak zwanego pokolenia Z. Dlatego też będzie się skupiała w dużej mierze na wyróżnianiu się z tłumu. Niestety, nie wiadomo, w jaki konkretny sposób zechce to osiągnąć. Stawiam jednak na kolorowe obudowy. Producenci zawsze je stosowali w produktach, które uważali za młodzieżowe. Tradycja ta sięga jeszcze czasów przed erą smartfonów. 

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy