ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG zapowiada G Watcha R – konkurent dla Moto 360 tuż za rogiem

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg g watch r render

W ciągu kilku ostatnich tygodni pojawiały się pogłoski, że rynek smartwatchy zostanie powiększony o kolejne dzieło od LG. Niewiele osób wierzyło w to, gdyż też niewiele informacji pojawiało się, które mogłyby potwierdzić tę wiadomość. W takim razie Koreańczycy to zrobili.

Następca G Watcha z dodaną cyfrą „2” – tak z początku kształtował się nadchodzący inteligentny zegarek od LG, ale wiele osób dziwiło się tak szybkiego pojawienia się nowego modelu, który miałby bezpośrednio zastąpić miano obecnie znanego nam smartwatcha. Tak nie będzie – nowy zegarek to G Watch R i wiemy już o nim naprawdę wiele za sprawą samej wideo-zapowiedzi od producenta:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1STW7LQXONo[/youtube]

Tak, Koreańczycy zdecydowali się na zastosowanie okrągłej tarczy w stylu Moto 360. G Watch R również zostanie oparty na platformie Android Wear i będzie zdecydowanie wyżej notowaną propozycją niż G Watch za sprawą wykonania. Z powyższego filmu można jeszcze zauważyć, że nadchodzący produkt będzie posiadał kompas oraz krokomierz.


LG G Watch R

W stosunku do konkurenta od Motoroli będzie różnił się jeszcze tym, że zabraknie czarnego paska u dołu „cyferblatu”, na który wiele osób zwracało uwagę. Znajdują się tam wszelkie podzespoły i sterowniki zarządzające wyświetlaczem, a widząc wygląd smarwatcha Koreańczyków można stwierdzić, że te elementy powędrują do dużo grubszych ramek.

W takim razie potwierdziło się – G Watch R to premiera numer jeden od LG na targi IFA w Berlinie. Uważacie, że LG faktycznie będzie w stanie „zmienić grę”? Pamiętajmy, że Motorola również pojawi się w Niemczech z Moto 360.

źródło: Android Central

Sprawdź najnowsze wpisy