sala samobójców hejter player

Sala samobójców. Hejter – już dziś trafi na Player.pl

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Newsy

Jak wszyscy wiemy, kina są zamknięte. Pozostaje nam oglądanie telewizji lub korzystanie z usług VOD jak Netflix, HBO GO czy Player. Platforma TVN rozwija się bardzo prężnie. Doszło nawet do tego, że niektóre premiery seriali najpierw pojawiają się w Playerze a dopiero później na antenie telewizji. Ostatnio kilka znanych filmów bardzo krótko po premierze w kinach trafiło do VOD, z uwagi na panującą epidemię. Okazuje się, że nie inaczej będzie z najnowszym filmem Jana Komasy o tytule Sala samobójców. Hejter, który już dziś wyląduje w Playerze.

Film Sala samobójców. Hejter powinien pojawić się w Playerze już najbliższych godzinach

Pierwsza Sala samobójców, mająca premierę 9 lat temu opowiadała o nastolatku, który zrezygnował z przychodzenia do szkoły. Powodem takiej decyzji było nękanie ze strony rówieśników. Wkroczył on do wirtualnej platformy społecznościowej o nazwie Sala samobójców wzorowanej na popularnej przed laty gry Second Life. Hejter jest kompletnie nową historią, opowiadającą o Tomku, studencie wyrzuconym z uczelni za plagiat. Postanawia nie dzielić się tą informacją z otaczającym go światem. Kiedy tajemnica wychodzi na jaw, całe jego życie zaczyna się sypać. W roli głównego bohatera zobaczymy Macieja Musiałkowskiego, znanego z nowego serialu TVN Druga szansa.

Zobacz także: Pod koniec miesiąca z HBO GO zostanie usuniętych 30 filmów. Zapoznaj się z pełną listą!

Czy w najbliższych miesiącach takie szybkie premiery będą standardem? Codziennie pojawiają się jakieś informacje o przerwaniu prac nad jakimś filmem, serialem lub programem rozrywkowym. Cieszy więc, że tak hucznie zapowiadana produkcja nie została odłożona do szuflady w oczekiwaniu na ponowne otwarcie kin.

Źródło: Player, Media2

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy