ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi zamyka sklepy

Xiaomi zamyka sklepy stacjonarne i zaprasza do internetowych – rabaty czekają

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Newsy

W związku z akcją namawiającą do pozostania w domu Xiaomi postanowiło zamknąć wszystkie swoje sklepy stacjonarne w naszym kraju. Na szczęście produkty chińskiego producenta można kupić także online i właśnie do tej metody zakupów namawia Xiaomi. Aby zachęcić do odwiedzenia swoich sklepów internetowych, przygotował specjalne promocje. Warto rzucić na nie okiem.

Skoro Xiaomi zamyka sklepy stacjonarne, to zaprasza do zakupów online kusząc rabatami

Xiaomi zamyka sklepy

Sklepy, w których obowiązują niższe ceny to mi-store.pl, mimarkt.pl oraz mi-home.pl. To właśnie w nich znajdziecie smartfony w obniżonych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego, jaka półka cenowa wchodzi w grę. Oto przykładowe smartfony objęte promocją:

  • Xiaomi Redmi 7A 2/16 GB – 349 zł
  • Xiaomi Redmi 8A 2/32 GB – 499 zł
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64 GB – 999 zł
  • Xiaomi Mi Note 10 6/128 GB – 2199 zł

Pojawiła się także druga promocja. Objęty nią został bardzo popularny model Mi 9T Pro 6/128 GB. O ile cena nie jest może jakoś specjalnie zachęcająca (1999 zł), to Xiaomi dorzuca voucher o wartości 300 zł, który można wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

Zobacz także: Salony operatorów otwarte mimo epidemii. Pracownicy protestują

Promocja związana z zamknięciem sklepów stacjonarnych obowiązuje tylko do 29 marca lub wyczerpania zapasów. Producent zapewnia darmową dostawę przy zakupie na kwotę wyższą niż 99 zł oraz 30 dni na ewentualny zwrot. Osoby, które chcą skorzystać z promocji, a nie posiadają w tym momencie wystarczającej ilości gotówki, mogą skorzystać z możliwości zakupu smartfonów na raty 0%.

Źródło: Xiaomi

Sprawdź najnowsze wpisy