Orange sieć

Orange przedłuża termin płatności faktur

Newsy

Epidemia koronawirusa wymsiła na wielu firmach wprowadzenie nadzwyczajnych procedur. Tym razem pewne ułatwienia wprowadził Orange.

Dłuższy termin płatności faktur

zalety płatności bezgotówkowych

Orange przedłużył o 14 dni termin płatności faktur wystawionych od 26 lutego do 14 marca. Ulga dotyczy jedynie osób w wieku minimum 65 lat. Osoby mieszczące się w tych kryteriach zostaną poinformowane o zmianie SMS-em lub e-mailem. Przedłużenie terminu płatności faktur podyktowane jest troską o osoby starsze, które opłacają rachunki przeważnie osobiście na poczcie lub w banku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: 10 GB za darmo od Orange dla prawie wszystkich

Korzystajcie z elektronicznych form płatności

Z uwagi na obecną sytuacją warto zainteresować się elektronicznymi formami płatności. Orange apeluje o wsparcie rodziny i znajomych dla osób starszych, które mogą nie rozumieć działania tego typu usług. W tej wyjątkowej sytuacji dobrze jest się do tego zastosować i umożliwić im uniknięcie niepotrzebnego wychodzenia z domu. Cały czas mówimy o osobach starszych, które są szczególnie narażone na skutki panującej epidemii.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x