Rodzina Galaxy S20 od Samsunga zadebiutowała stosunkowo niedawno. Smartfony zostały przyjęte bardzo ciepło, choć trafiły na rynek w dość niefortunnym momencie (epidemia koronawirusa). Niestety oprogramowanie zainstalowane na urządzeniach z serii Galaxy S20 nie jest idealne, o czym Samsung doskonale wie. Na szczęście aktualizacja naprawiająca istotne problemy ma już wkrótce zostać wydana.

Aktualizacja naprawiająca istotne problemy zmierza na smartfony z rodziny Galaxy S20

Oprogramowanie zainstalowane na Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra nie jest idealne, przez co smartfony borykają się z kilkoma poważnymi problemami. Powołując się na słowa Maxa Weinbacha, redaktora XDA-Developers, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, kolejna aktualizacja dla serii Galaxy S20 naprawi następujące niedogodności:

  • Przegrzewanie podczas bezprzewodowego ładowania
  • Zawieszanie się aplikacji Aparat
  • Zarządzanie baterią
  • Niestabilność połączenia WiFi

Zobacz także: Francja ma dość antykonkurencyjnych działań Apple – gigant z Cupertino został obarczony olbrzymią karą finansową

Kiedy opisywana aktualizacja zostanie wydana? Na razie nie wiadomo, choć najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu. Pod koniec należy wspomnieć, że choć informacje dostarczone przez Maxa zapewne się sprawdzą, mimo wszystko na razie trzeba je traktować jako plotki. Dopóki w temacie nie wypowie się sam Samsung, niczego nie możemy brać za pewnik. Wypuszczenie aktualizacji naprawiającej wymienione problemy byłoby jednak jak najbardziej na miejscu, bo narzekania użytkowników stają się coraz głośniejsze.

Źródło: Twitter (@MaxWinebach)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.