t-mobile 10 gb za darmo

To już ostatnie dni promocji. Jak otrzymać 10 GB internetu od T-Mobile za darmo?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Klienci T-Mobile na kartę mogą liczyć na pakiet 10 GB internetu za darmo. Co więcej, z promocji można korzystać wielokrotnie. Oferta dotyczy zarówno obecnych klientów T-Mobile, jak i tych, którzy dopiero kupią starter.

Jak otrzymać od T-Mobile 10 GB internetu za darmo?

Jeśli jesteśmy już klientami T-Mobile, powinniśmy otworzyć aplikację Mój T-Mobile lub wejść na stronę doladowania.t-mobile.pl. Kolejny krok to wybór sposobu i kwoty doładowania konta. Trzeba jednak pamiętać, że wartość doładowania nie może być niższa niż 25 zł. Bonus zostanie nam przyznany automatycznie i przez 30 dni będziemy mogli korzystać z 10 GB internetu.

t-mobile 10 gb za darmo

Co zrobić, jeżeli jeszcze nie jesteśmy klientami T-Mobile, a również chcemy skorzystać z promocyjnej oferty? W pierwszej kolejności powinniśmy kupić starter. Następnie trzeba zarejestrować swój numer i aktywować go na telefonie. Przez 5 dni od wykonania tych czynności będziemy mieli nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 1 GB internetu. Powinniśmy jednak dokonać pierwszego doładowania konta. Za pomocą aplikacji Mój T-Mobile lub strony internetowej doładowujemy konto za min. 25 zł w ciągu 30 dni od aktywacji numeru. Bonus zostanie przyznany automatycznie.

Czytaj także: Dostawy Allegro Smart za darmo dla wszystkich! Jak skorzystać z oferty?

Promocja jest dostępna dla klientów T-Mobile na kartę (taryfy Frii, HOT, Nowy TAK TAK lub Happy). Status usługi można sprawdzić w aplikacji Mój T-Mobile, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta lub wysyłając ekspresowy kod *150*171*2#. Z promocji można korzystać wielokrotnie, każde doładowanie za min. 25 zł sprawia, że otrzymujemy 10 GB internetu. Jednorazowe doładowanie konta wielokrotnością kwoty 25 zł nie sprawi jednak, że dostaniemy 20 GB, 30 GB itd. Jeśli więc chcemy otrzymać więcej GB internetu, opłaca się nam doładowywać konto częściej mniejszymi kwotami.

źródło: t-mobile

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy