samsung galaxy alpha produkcja testy

 

Samsung bardzo późno zdecydował się na wprowadzenie innych niż tworzywo sztuczne materiałów do swoich smartfonów z górnej półki. Na ten fakt narzekało wiele fanów, a jeszcze większa rzesza przeciwników po prostu drwiła z tego powodu. Wszystko jednak się zmieniło razem z niedawnym pojawieniem się Galaxy Alpha.

 

Najnowszy smartfon Koreańczyków został wykonany w głównej mierze z aluminium i jakby nie patrzeć, firma stara się na każdym kroku tym chwalić. Teraz zrobiła to w nieco inny sposób, bardziej rzeczowy. Znamy już producentów, którzy przedstawiali testy swoich smartfonów oraz proces ich budowy (chociażby Nokia). Samsung poszedł tym samym tropem i tak oto zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć:

 

samsung galaxy alpha produkcja testy1 samsung galaxy alpha produkcja testy2 samsung galaxy alpha produkcja testy3 samsung galaxy alpha produkcja testy6 samsung galaxy alpha produkcja testy5 samsung galaxy alpha produkcja testy4 samsung galaxy alpha produkcja testy7 samsung galaxy alpha produkcja testy8 samsung galaxy alpha produkcja testy9

 

Wszystko wygląda ciekawie, ale tak naprawdę czy jest to dobra polityka reklamowa? Co prawda piszemy o tym i to dobrze, że Samsung testuje swoje urządzenia, ale czy jest w stanie zatrzeć za sobą komentarze typu „plastik-fantastik”? W końcu nawet Galaxy Alpha posiada jedynie metalową ramkę.

 

 

źródło: Samsung Tommorow.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.