Pamiętacie jeszcze ten blok programowy poświęcony grom? Od jego powstania minęło już prawie 19 lat. To dzięki niemu mieliśmy okazję przez wiele lat cieszyć się materiałami z gier, zapowiedziami i recenzjami. Teraz możemy odpalić YouTube i mamy wszystko podane na tacy. Dawniej tak nie było. Miało to swój urok. Na informacje o grze trzeba było poczekać. Największym zainteresowaniem cieszył się program Review Territory i myślę, że dziś to właśnie on przychodzi wszystkim w pierwszej kolejności do głowy, kiedy słyszą lub czytają jakieś wzmianki o Hyperze. Użytkownik Wykopu o pseudonimie Skittles95 poinformował, że na przestrzeni ostatnich lat zebrał sporo materiału Hypera i zamierza go sukcesywnie publikować.

Odcinki programów Hypera mają być rekonstruowane i udostępniane na YouTube

Hyper YouTube
Źródło: YouTube

Oznacza to, że nie tylko zobaczymy znanych prowadzących i ich specyficzne poczucie humoru, ale także zwiastuny, plansze i reklamy z tamtych lat. Hyper to nie tylko programy o grach, ale także seriale Anime. To właśnie na tym kanale mogliśmy obejrzeć Bleacha, Cowboya Bebopa oraz FullMetal Alchemist. Oczywiście było tego więcej. Nie wiemy, co dokładnie szykuje dla nas Skittles95, ale dla osób mających sentyment do tych czasów i tego programu w zasadzie każdy udostępniony materiał będzie warty sprawdzenia. Jak wspomniałem wyżej, ma być tego dość dużo. Skittles95 zapowiada, że planuje przynajmniej przez pół roku udostępniać kolejne rekonstruowane odcinki. Chce także zadbać o to, aby swoimi materiałami nie naruszyć praw autorskich, dlatego o Anime możemy zapomnieć. Te jednak możemy obejrzeć w innych miejscach. Od czego jest Netflix i inne tego typu usługi.

Zobacz także: Promocja Tidal – 4 miesiące Premium oraz Hi-Fi za kilka złotych

Pierwsze dwa odcinki przygotowane przez Skittlesa95 są już dostępne w serwisie YouTube na kanale o nazwie Hyper Stacja. Projekt jest bardzo ciekawy. Pomysłodawca spędził niezliczoną ilość czasu na odnalezienie i obrobienie zebranego materiału. Oby tylko nie zabrakło mu zapału.

Źródło: Wykop, YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.