W Polsce królują dwie usługi streamingu muzyki. Spotify i Tidal. Nie brakuje zwolenników i przeciwników każdej z nich. Czasem na forach można nawet spotkać ostre wymiany zdań na ich temat. To coś jak wojna iOS kontra Android, lub PlayStation kontra Xbox. Nie zmienia to jednak faktu, że obie są świetne i bardzo lubimy kiedy pojawia się na nie jakaś promocja. Tym razem padło na Tidala. Promocja powinna się spodobać w szczególności osobom odsłuchującym muzykę w najwyższej jakości, oznaczonej w aplikacji jako Hi-Fi.

W nowej promocji Tidala uzyskujemy 4-miesięczny dostęp do konta Premium oraz Hi-Fi za 4 złote

Tidal ma pewną przewagę nad Spotify. Jest nią pakiet Hi-Fi. To dostęp do muzyki w najwyższej jakości. Przewyższa ona to, co oferuje konkurencja i często właśnie dlatego klienci wybierają tę, a nie inną usługę streamingu. Dla osób, którym zależy na jakości dźwięku, czasem zawartość biblioteki jest na drugim miejscu. Obecna promocja skierowana jest niestety tylko do nowych klientów. Jeżeli nie mieli oni nigdy konta w usłudze Tidal, to otrzymają na starcie 120 dni w cenie 4 złotych. Dotyczy to osób, które wybiorą zwykły Pakiet premium oraz wspomniany pakiet Hi-Fi. Zapewne ten drugi będzie w tym wypadku wybierany najczęściej. Nawet jeżeli ktoś nie ma zamiaru a niego korzystać w przyszłości, to zapewne nie omieszka sprawdzić, co ma do zaoferowania.

Zobacz także: Tidal HiFi ze wsparciem dla Dolby Atmos

Szkoda, że to kolejna promocja, w której wezmą udział tylko osoby nigdy wcześniej niekorzystające z Tidala. W takich momentach wierni użytkownicy opłacający dostęp do usługi od lat czują się zawiedzeni. Niestety promocje tego typu mają na celu przyciągnięcie nowych użytkowników, a nie dbanie o obecnych. Jeżeli zarejestrujecie się w ramach promocji, a po okresie 4 miesięcy nie będziecie już chcieli korzystać z usługi, to pamiętajcie o jej dezaktywacji. Jeżeli zapomnicie, to po zakończeniu promocji za pakiet Premium zostanie naliczone 19,99 zł a za Hi-Fi 39,99 zł.

Źródło: Tidal

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.