Ubisoft poszerze swoją ofertę na Google Stadia

Marcin Nic Marcin Nic Newsy

Francuska firma poważnie stara się wspierać obecne na rynku platformy streamingowe. Po wcześniejszych zapewnieniach o dalszym wsparciu dla GeForce Now Ubisoft poszerzył ofertę swoich gier na Google Stadia. Wydaje się, że mimo początkowych problemów tej usługi wychodzi ona na prostą. Dodanie nowych tytułów do oferty może tylko pomóc w zachęceniu nowych klientów.

Trzy nowe gry Ubisoft dołączają do oferty Google Stadia

Ubisoft Google Stadia

Pierwszą grą, która zostanie dodana do Google Stadia, będzie The Division 2. Tytuł będzie dostępny już od dzisiaj wraz z najnowszym rozszerzeniem „Warlords of New York”, które miało premierę w zeszłym tygodniu. Jednocześnie druga część tego looter shootera będzie pierwszym tytułem na Google Stadia oferującym rozgrywkę międzyplatformową oraz zapisywanie postępów między różnymi platformami. Kolejnym tytułem będzie The Crew 2, czyli gra wyścigowa w otwartym świecie, która swoją premierę miała w 2018 roku. Chociaż nie jest to najnowsza gra, tak możliwość przejęcia kontroli nad wieloma samochodami, łodziami czy samolotami sprawi, że wiele osób z chęcią zagra ten tytuł. Tym bardziej że będzie to jedyny gra wyścigowa z otwartym światem w Google Stadia. Ostatnią grą, która dołączy do oferty usługi będzie Monopoly, czyli wirtualna wersja planszówki, której nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Należy się spodziewać, że w przyszłości Ubisoft zdecyduje się dodać więcej swoich gier do oferty Google Stadia.

Zobacz też: Ludzie nie dają już rady – moderację na YouTube przejmują maszyny

Jeśli podczas trwającej kwarantanny macie ochotę na nadrobienie kilku gier lub dodanie ich do kupki wstydu, to na Steam trwa aktualnie promocja na wybrane gry Ubisoftu. Wydawca otrzymał swoją zakładkę, a przecenione zostały tytuły ze wszystkich najważniejszych serii. Firma chwali się rabatami na poziomie 75%, a w ofercie znalazły się nawet gry kosztujące około 10 złotych. Tak więc jeśli brakuje Wam tytułów z takich serii jak Assassin’s Creed, Far Cry, Splinter Cell lub Heroes of Might & Magic, to jest to idealna okazja do zakupu. Podobna okazja może się nie zdarzyć zbyt szybko.

Źródło: Kitguru

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy