Samsung Prime to jednak nie Nexus?

Newsy

Nexus

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Sytuacja z nowym urządzeniem promującym Androida IceCream Sandwich staje się coraz bardziej zagmatwana. Według ostatnich doniesień Samsung I9250 będzie dostępny w amerykańskiej sieci Verizon jako DROID Prime już na początku października. Porzuca on nazwę Nexus, sugerując, że nie jest to kontynuator tejże serii.

Czyżby więc inny producent przygotowywał następnego Nexusa? Do tej pory wydawało się być niemal pewnym, kto wyprodukuje nowy smartfon promowany przez Google, jednak po dzisiejszych doniesieniach sytuacja nie jest już tak klarowna. Czy też może Samsung DROID Prime to tylko odmiana przygotowana dla Verizon? W tym wypadku nie wyjaśniałoby to porzucenia nobilitującej nazwy „Nexus” na rzecz włączenia go do portfolio amerykańskiego operatora. Przypomnijmy, że Verizon posiada wyłączność na nazywanie swoich telefonów mianem „DROID”. Raczej nie jest możliwe, by Google wypuściło wiele różnych urządzeń promujących nową wersję systemu – cechą serii Nexus jest jednolitość. Nigdy tez nie zdarzyło się, by smartfon z tej serii został przebrandowany.

Zatem nasuwa się pytanie: z kim Google podjęło współpracę przy tworzeniu nowego Nexusa? Nie możemy dać pewnej odpowiedzi, zapewne więcej informacji pojawi się w nadchodzących dniach.

źródło: bgr.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x