samsung-z-tegra

Samsung potwierdza przygotowania smartfona z procesorem Tegra, ale wszystkie inne szczegóły spowite są tajemnicą. Jak do tej pory wiadomo – jeden z przedstawicieli Samsunga to potwierdził – że firma ma zamiar wypuścić w czwartym kwartale tego roku nowy smartfon oparty o procesor Tegra.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jak wiadomo, nowy procesor NVIDIA Tegra bardzo dobrze nadaje się do wysokiej wydajności urządzeń (zwłaszcza, że pozwala dekodować wideo Full HD). Nic więc dziwnego, że Samsung postanowił go wykorzystać do jednego ze swoich przyszłych smartfonów.

Jeśli chodzi o charakterystykę telefonu firmy Samsung na razie nie wiemy nic. Nie wiadomo czy telefon będzie oparty o system Windows Mobile czy Android, ale na pewno będzie to telefon wart uwagi. Zgodnie z harmonogramem Samsunga sam telefon ukaże się naszym oczom w 4 kwartale 2009.

W każdym bądź razie, znając możliwości procesora, z chęcią zobaczymy to, co pokaże nam pod koniec roku Samsung.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

andro