samsung galaxy mega 2 malezja

 

W ostatnim czasie Samsung na naszym portalu istnieje głównie jako producent phabletów. Głównym pożywieniem dla nas w kwestii Koreańczyków są plotki dotyczące Galaxy Note’a 4 oraz Galaxy Mega 2. O ile premierę tego pierwszego już poznaliśmy to drugi po cichu zostaje wprowadzony do sprzedaży w Malezji u oficjalnego dystrybutora.

 

Jednak co nas interesuje rynek państwa z południowo-wschodniej Azji? Ano tyle, że poznaliśmy pośrednio oficjalną specyfikację oraz cenę Galaxy Mega 2. Zacznijmy tradycyjnie od danych technicznych, które można powiedzieć, że nareszcie zostały potwierdzone. W ciągu kilku tygodni specyfikacja ulegała tylu zmianom, że w spokoju możemy podać następujące informacje:

 

  • 6-calowy wyświetlacz HD (1280×720);
  • 4-rdzeniowy układ o taktowaniu 1,5 GHz;
  • 1,5 GB RAM;
  • 8 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+microSD);
  • aparat 8 MPx;
  • Android 4.4 KitKat.

 

Niejako ciężko określić jeszcze samo serce tego Galaxy Mega 2, ale tutaj wciąż możemy posłużyć się plotkami. Mówią one, że pojawią się dwie wersje tego phabletu i powyższa korzysta z niezaprezentowanego jeszcze Exynosa ze średniej półki. Druga edycja zapewne pojawi się po wprowadzeniu Androida L do użytku, gdyż ma korzystać z 64-bitowego Snapdragona 410.

 

Cena? Widoczna oczywiście na początku newsa, która w „przeliczeniu” na naszą walutę daje niemalże równe 1300 złotych. Jak na Samsunga wydaje się to niewiele, ale pamiętajmy, że w Polsce należy doliczyć jeszcze wiele podatków i cena zostanie wywindowana w górę jednakże wartość Galaxy Note 3 Neo również widocznego na górze jest identyczna, co u nas. Mimo wszystko, czy jesteście w ogóle zainteresowani Galaxy Mega 2 i ogólnie phabletami?

 

 

źródło: senheng.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.