LG G3 pękają – sprawdź okolice mikrofonu!

Newsy

lg g3 design ss

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Flagowy smartfon to nie tylko topowa specyfikacja i multum funkcji, ale także zabezpieczenie przed dostaniem urządzenia z niedoróbkami czy też niesprawdzonego przed wprowadzeniem do sprzedaży. Właśnie takie negatywne wrażenie mogą odnieść posiadacze LG G3.

 

W Internecie coraz częściej pojawiają się zdjęcia przedstawiające tegoroczny flagowy smartfon Koreańczyków z pękniętą obudową. To potwierdza, że nie są to odosobnione przypadki i w rzeczywistości G3 posiada wadę konstrukcyjną.

 

lg g3 mikrofon 3

 

W takim wypadku LG jest zobowiązane do wymiany danego egzemplarzu na nowy, ale stosowne oświadczenie jeszcze nie ujrzało światła dziennego – o ile w ogóle je zobaczy. Podobny problem mogą mieć również posiadacze omawianego smartfonu.

 

lg g3 mikrofon 2

 

Pęknięcie wokół mikrofonu jest praktycznie widoczne tylko na białej wersji urządzenia. Niemniej jednak z pewnością jest one wyczuwalne.

 

lg g3 mikrofon 1

 

Pozostaje teraz tylko pytanie, czy jest to wada konstrukcyjna pewnej partii czy też wszystkie G3’ki muszą trafić do serwisu celem wymiany obudowy. Niektórzy mogą pamiętać podobne problemy z pękaniem, ale klawiszy w Sony Ericssonach W580i/S500i. Producent w tym wypadku, bez żadnego gadania, wymieniał uszkodzony element.

 

 

Flagowy model G3 jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku – znajdą się jacyś posiadacze z powyższym problemem? Uważacie, że LG powinno ogłosić akcję naprawczą czy po prostu czekać w serwisach na uszkodzone smartfony?

 

 

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x