samsung galaxy note 4 zapowiedz gotowi na pisanie

 

Już za mniej niż dwa tygodnie ujrzymy wiele premier – wśród nich długo oczekiwana prezentacja flagowego phabletu Samsunga. Dotychczas w Sieci pojawiają się głównie plotki, wiele z nich bardzo prawdopodobnych. Jednak teraz Koreańczycy postanowili sami nakierować zainteresowanych na odkrycie nowych funkcji.

 

Galaxy Note to seria, która jest jedną z bardziej szanowanych wśród wszystkich pomniejszych rodzin smartfonów Samsunga. Tym samym wiele się wymaga od nadchodzącego następcy. Jeżeli jeszcze nie wiecie kiedy zostanie on przedstawiony to z pewnością powinniście sobie zapisać datę 3 września:

 

 

Właśnie w taki sposób Samsung zapowiada premierą Galaxy Note’a 4. Koreańczycy jasno przekazali, że najnowszy phablet będzie miał nowe funkcje związane z odręcznym pisaniem za pomocą stylusa S Pen, który w końcu jest wyróżnikiem serii Note.

 

Tym samym otwierają się nowe możliwości plotkowania – uważacie, że co Samsung powinien wprowadzić w Galaxy Note’cie 4, aby łatwiej można było odręcznie pisać?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.