WhatsApp logowanie na wielu urządzeniach

Znikające wiadomości w WhatsApp – ustaw czas i same się usuną

Newsy

Znikające wiadomości, samousuwające się, a nawet samodestrukcyjne – różne są określenia na wiadomości, które łamią główną zasadę Internetu. Mówi ona, że w Sieci nic nie ginie. Na swój sposób łamią to komunikatory i portale społecznościowe. Naturalnie wypromował to Snapchat, a teraz WhatsApp chce pójść w podobną stronę. Wiele wskazuje, że gotowe rozwiązanie jest dostępne tuż za rogiem. Tym samym przyjrzyjmy się, co dokładnie szykuje jedna z głównych usług Facebooka.

WhatsApp za Ciebie usunie wiadomości po określonym czasie – znikająca treść jest w modzie

W wersjach testowych (beta) WhatsApp oznaczonych numerami 2.20.83 i 2.20.84 zauważono możliwość ustawiania czasu, po którym dana wiadomość ma zostać usunięta. Jak sami możecie zauważyć na powyższych zrzutach ekranu, rozpiętość dostępnych opcji jest naprawdę szeroka. Treści mogą zniknąć po godzinie lub nawet po 1 roku. Może nieco brakować możliwości wprowadzania konkretnego czasu, gdyż nie da się ukryć, że zróżnicowanie jest rozległe. Jednak nie zapominajmy, że to testy, więc ostatecznie być może pojawi się stosowne pole, gdzie to my podamy konkretny okres. Obecnie samą funkcjonalność jest widoczna, ale nie działa globalnie. Zapewne WhatsApp zdecyduje się na jej uruchomienie dopiero po skończonych testach.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Nubia Red Magic 5G oficjalnie! To prawdziwy potwór dla graczy.

Kiedy to się stanie? Na tę chwilę firma nie zdradza żadnych szczegółów. Niemniej jeśli chcecie spróbować swoich sił z wersjami testowymi WhatsAppa, to możecie spróbować dołączyć do nich poprzez dedykowany program w Sklepie Play. Obecnie liczba testerów jest już maksymalna, więc… mogę Was przekierować do APK Mirror, gdzie już takich ograniczeń nie ma.

Źródło: Phone Arena, Wabetinfo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x