Poco X2 raczej nie zadebiutuje w Polsce. Wszystko dlatego, że tak naprawdę jest to Redmi K30 pod zmienioną nazwą. Podejrzewam, że u nas na sklepowe półki trafi jako Xiaomi Mi 10T. Mimo tego sporego zamieszania z nazewnictwem jest to urządzenie, na które warto czekać. Tak przynajmniej sugerują pierwsze recenzje i… opinie użytkowników. Ci są wręcz zachwyceni pierwszym średniakiem 5G od Xiaomi.

Poco X2- świetne opinie użytkowników

Poco X2 opinie użytkowników

Doszło nawet do tego, że Poco X2 został ukoronowany jako najwyżej oceniany smartfon na Flipkarcie. Urządzenie uzyskało średnią ocenę 4,6 na 5, co przyćmiło inne konkurencyjne marki. Oczywiście, jeśli bierzemy pod uwagę urządzenia, które mają ponad 10 tysięcy ocen. Obecnie strona produktu w sklepie internetowym pokazuje, że smartfon ten otrzymał bardzo dobre recenzje i najlepsze oceny od ponad 20 tysięcy użytkowników. Dyrektor generalny marki Poco wydał w tej sprawie następujące oświadczenie:

Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia. Chcemy podziękować wszystkim naszym klientom, którzy byli częścią tej nowej, owocnej podróży. Od czasu uruchomienia Poco X2 w zeszłym miesiącu, otrzymaliśmy niesamowity odzew od wszystkich kategorii użytkowników. Jestem przekonany, że to dopiero początek. Zamierzamy kontynuować impet i nadążać za porywem.

Zobacz też: Naukowcy są zgodni – sieć 5G nie stanowi zagrożenia dla zdrowia

Jest to także wielka szansa dla marki Poco. Ta po premierze świetnego modelu F1 została odsunięta na boczne tory. Wydanie smartfona, który jest tak naprawdę tym samym urządzeniem, co Redmi K30 wyglądało jedynie jak badanie rynku, a nie faktyczne wznowienie marki. Okazało się jednak, że ta została przyjęta niezwykle ciepło. Daje to nadzieje na kolejne, być może tym razem już autorskie urządzenia od Poco. Być może doczekamy się nawet Poco F2? To jednak jak na razie tylko moje gdybanie.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.