Oneplus 8 pro

Robert Downey Jr będzie promował serię OnePlus 8. Firma nie oszczędza na marketingu

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Rodzina OnePlus 8 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów bieżącego roku. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to ujrzymy trzy modele: OnePlusa 8 Lite, OnePlusa 8 i OnePlusa 8 Pro. Dziś do Sieci wyciekło zdjęcie popularnego aktora Roberta Downey’a Jr, trzymającego w ręku tego ostatniego – OnePlusa 8 Pro. Wygląda na to, że OnePlus nie zamierza oszczędzać na marketingu, bo stawki gwiazdora z pewnością nie są małe.

OnePlus 8 Pro uchwycony na żywo w rękach Roberta Downey’a Jr’a

Wygląda na to, że OnePlus pokłada ogromne nadzieje w sprzedaży nadchodzących urządzeń z serii 8, co tylko potwierdza zdjęcie Roberta Downey’a Jr’a trzymającego w ręku OnePlusa 8 Pro. Fotografia została rzekomo zrobiona z zaskoczenia na planie reklamy promującej wspomniany smartfon. Ciężko jednak uwierzyć w „zdjęcie z zaskoczenia”, bo wszystko to wygląda bardziej na zaplanowaną z góry akcję marketingową.

Zobacz także: Już wkrótce z Netflixa zniknie ponad 20 filmów i seriali. Oto pełna lista usuwanych tytułów – koniecznie się z nią zapoznaj, aby uniknąć zaskoczenia

Samo zdjęcie potwierdza jedynie wygląd OnePlusa 8 Pro, który pokrywa się ze wcześniejszymi przeciekami oraz zdradza, że możemy się spodziewać spotu z Robertem Downey’em Jr’em w roli głównej. Wybór akurat tej gwiazdy nie powinien nikogo dziwić, bo znany głównie z roli Iron Mana mężczyzna już wcześniej reklamował smartfony OnePlusa, a konkretniej serię OnePlus 7. Premiera najnowszych urządzeń OnePlusa ma się odbyć już 14 kwietnia. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy