ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung-Galaxy-A6 recenzja

Samsung Galaxy A6 (2018) otrzymuje Androida 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Android 10 ujrzał światło dzienne niemal pół roku temu, ale niestety nadal stosunkowo niewiele urządzeń go otrzymało. Z regularnym wydawaniem aktualizacji, póki co radzi sobie świetnie Samsung, który wypuścił ich już całkiem sporo. Dziś wyczekiwane uaktualnienie zaczęło trafiać do pierwszych użytkowników Galaxy A6 z 2018 roku.

Samsung Galaxy A6 otrzymuje wyczekiwaną aktualizację do Androida 10

Android custom rom pierwsze kroki

Trzeba przyznać, że z wydawaniem aktualizacji do Androida 10 Samsung radzi sobie bardzo dobrze. Otrzymały ją już m.in. flagowce Galaxy S10, Galaxy Note10, Galaxy S9 i Galaxy Note9, a także urządzenia z niższej półki, takie jak m.in. Galaxy A70. Dziś do zaszczytnego grona posiadaczy najnowszego Androida 10 dołączył Galaxy A6 z 2018 roku. Pierwsi użytkownicy zaczęli już otrzymywać wyczekiwane uaktualnienie oznaczone numerem A600FNXXU5CTB9.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Samsung Galaxy S10, ZTE Blade V10 Vita, słuchawki bezprzewodowe Sony WH-H900NG i więcej w fenomenalnych cenach!

Należy oczywiście wspomnieć, że aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to w ich skład wchodzą m.in. nowe gesty, odświeżony design i ustawienia prywatności. Ponadto do nowej wersji oprogramowania dołączone zostały marcowe poprawki zabezpieczeń. Jeśli nie możecie się już doczekać Androida 10, to polecam regularne próby wywołania aktualizacji ręcznie w ustawieniach. Kto wie, może akurat się pojawi?

Źródło: Sammobile

Sprawdź najnowsze wpisy