ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
10 GB za darmo od Orange

10 GB za darmo od Orange dla prawie wszystkich

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

10 GB za darmo od Orange to sposób na to, żeby przekonać klientów do tego, by nie wychodzi z domów. Powód jest oczywisty, więc nie ma co go tutaj nawet przywoływać. Siedzenie w domu może być przyjemne, ale pod warunkiem, że ma się dostęp do Internetu. Orange idzie jeszcze o krok dalej, bo dodatkowo chce odblokować swoim użytkownikom trochę kanałów telewizyjnych.

10 GB za darmo od Orange
Fot. Orange

Odwołane zajęcia w szkołach czy praca zdalna to rzeczywistość, do której trzeba się na chwilę przyzwyczaić. Kiedyś mówiło się, że jak pada, to dzieci się nudzą. Dziś to samo można powiedzieć o wszystkich tych, którym brakuje Internetu. Skoro nie można za bardzo nic robić, to można przynajmniej obejrzeć coś na Netflix (np. filmy o epidemiach) lub YouTube. Ale do tego wypada mieć sporo danych, a szczególnie wtedy, kiedy jednak z domu wyjść musimy lub nasze Wi-Fi odmawia posłuszeństwa. I tutaj z pomocą przybywa Orange.

10 GB za darmo od Orange

Co zrobić, żeby dostać 10 GB za darmo od Orange? Niewiele, bo pakiet danych aktywny ma być od dziś do 31 marca. Kluczowe jest tutaj to, że trzeba być oczywiście klientem pomarańczowej sieci, a sam pakiet danych jest dostępny dla prawie wszystkich. Skorzystać z niego mogą klienci indywidualni opłacający abonament lub ci, którzy mają rozwiązania prepaid. Jedyne co trzeba zrobić, to wysłać SMS o treści 10GB pod numer 80820. Niestety, ale klienci Flex oraz Nju, nie mają możliwości skorzystania z tego rozwiązania, ale firma ponoć pracuje także nad czymś specjalnym dla nich.

Zobacz też: Nie kupisz już maseczki na Allegro i OLX

To nie wszystko, co Orange przygotowało na te ciężkie czasy. Klienci OrangeTV do końca marca będą się cieszyli z aż 40 odkodowanych kanałów Pakietu Komfortowego. Sam pakiet 10 GB za darmo od Orange może jeszcze nie działać. Na stronie sieci pod TYM ADRESEM można przeczytać, że rozwiązanie jest dopiero wprowadzane, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zapewne do końca dnia wszystko będzie już działało tak, jak powinno.

Źródło: Orange informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy