HBO GO jest jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, które oferują swoim subskrybentom dostęp do bazy filmów i seriali. Platforma ma w ofercie naprawdę wiele ciekawych tytułów, a najlepsze w tym w tym wszystkim jest to, że nowości nieustannie przybywa. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem od reguły, bo na HBO GO dodano garść nowych produkcji. Z ich pełnym zestawieniem jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – co tym razem dodano? Czwartek, marzec 2020

HBO GO za darmo

Użytkownicy HBO GO nie mogą narzekać z powodu braku regularnie dodawanych nowości, bo platforma w tej kwestii radzi sobie bardzo dobrze. Dziś w serwisie pojawiły się następujące tytuły:

  • Dave (2020) [odcinek S01E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Devs (2020) [odcinek S01E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Prezydent z kreskówki (2020) [odcinek S03E07] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Syndrom DDR (2013) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] JBL Flip 5, Snab Overtone HS-42M, Lenovo IdeaPad 530S 14 i więcej w super cenach!

Powyższa lista zawiera dokładnie cztery nowości, a więc niespecjalnie dużo, choć zawsze mogło być gorzej. Większość z nich to nowe odcinki seriali, a skoro już o serialach mowa, to nie mógłbym przegapić okazji do zachęcenia was do zapoznania się z moim zestawieniem najlepszy seriali HBO GO. Sprawdźcie koniecznie, bo na tej platformie jest co oglądać!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.