Oppo Reno3

Poznaliśmy datę premiery globalnej wersji Oppo Reno3 – smartfon zadebiutuje na dniach

Newsy

Oppo Reno3 zadebiutował w grudniu zeszłego roku. Problem w tym, że wówczas smartfon trafił do sprzedaży wyłącznie w Chinach. Wiemy jednak, że firma planuję wydać także jego międzynarodową wersję, której specyfikację wczoraj poznaliśmy. Dziś z kolei dowiedzieliśmy się, kiedy Oppo Reno3 w wydaniu globalnym zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Data premiery Oppo Reno3 w wydaniu globalnym przestała być tajemnicą – smartfon zadebiutuje już na dniach

Oppo Reno3 global data premiery

Oppo Reno3 w wersji globalnej zapowiada się niezwykle ciekawie. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to smartfon zostanie wyposażony m.in. w procesor MediaTek Helio P90, 8 GB RAM, 128 GB pamięci wbudowanej i poczwórny aparat wysokiej jakości. Dotychczas data jego premiery pozostawała tajemnicą, jednak teraz zdradziło ją samo Oppo na swoim profilu na Facebooku. Firma opublikowała bowiem krótki zwiastun, pod którym można było znaleźć dokładną datę prezentacji. Oppo Reno3 w wersji globalnej ujrzy światło dzienne już 16 marca.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Baterie to nie wszystko – Unia Europejska nie zamierza spocząć na laurach i chce, żeby smartfony były łatwe w naprawie

Prezentacja najprawdopodobniej będzie dostępna tylko online z uwagi na trwającą w najlepsze epidemię koronawirusa. Niestety nie zanosi się na to, by globalny kryzys został zażegnany do wymienionej wyżej daty. Cena międzynarodowego wydania Oppo Reno3 nie jest jeszcze znana, lecz najprawdopodobniej nie będzie przesadnie wysoka. Czekacie na premierę? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x