Motorola moto x+1 evleaks

 

Postać Evana Blassa powinna być znana wszystkim fanom przedpremierowych informacji dotyczących mobilnych urządzeń. Były redaktor The Verge i Pocketnow niedawno ogłosił przejście na emeryturę i tym samym niejako zadziwił cały światek smartfonów i tabletów. Dzisiaj @Evleaks niejako oficjalnie się pożegnał.

 

W jaki sposób osoba, dzięki której poznaliśmy przedpremierowo multum urządzeń mogłaby skończyć swój „zawód”? Oczywiście kolejnym przeciekiem. Tym razem dotyczy on widocznej na początku newsa Motoroli.

 

 

Tak będzie wyglądał nadchodzący flagowy model amerykańskiej firmy, która obecnie należy do chińskiego Lenovo. Tym samym wszystko zdaje się potwierdzać – przedni panel wygląda identycznie jak na poprzednich zdjęcia. Z kolei tylna pokrywa potwierdza rozwój Moto Maker i dostępność ogromnej ilości kolorów do wyboru. Jednak w stosunku do Moto X, następca będzie mógł mieć plecy wykonany z różnych materiałów: aluminium, tworzywo sztuczne, drewno (zapewne imitacja) czy też skóra.

 

Oczywiście Moto X+1 poznamy równolegle z targami IFA w Berlinie, a więc czwartego września, ale w Chicago. Z kolei widoczna data wyświetlana na Moto X+1 najprawdopodobniej zdradza datę wprowadzenia tego modelu na rynek sprzedaży. Tym samym, czy ktoś 17 września wybiera się na zakupy?

 

 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.