HTC zapowiada Desire 820 – czyżby pierwszy smartfon z Androidem i 64-bitowym procesorem?

Newsy

htc mwc

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Coraz bliżej targów IFA, więc producenci podgrzewają atmosferę. O ile same plotki można traktować z przymrużeniem oka to oficjalne zapowiedzi samych firm traktuje się jako podpowiedzi do rozgryzienia. Wczoraj kilka rebusów wysunęło Huawei, a dzisiaj przyszła pora na Tajwańczyków.

 

Od HTC w Berlinie tak naprawdę wiele nie oczekujemy, ale wiemy, że mogą zaskoczyć i najprawdopodobniej to zrobią. Oto dzisiejsza zapowiedź tego producenta:

 

htc desire 820 weibo

 

Czym może być powyższa liczba? Oczywiście określeniem modelu, który zostanie zaprezentowany, a więc Desire 820. Ta rodzina smartfonów to dzisiaj niska i średnia półka, ale sądząc po numeracji, nadchodząca premiera z pewnością nie będzie oferowana za symboliczną złotówkę u operatorów. Niestety, ale ciężko cokolwiek więcej napisać, więc należy posłużyć się plotkami. Zgodnie z nimi, Desire 820 będzie posiadał 64-bitowy układ od Qualcomma. Ciężko stwierdzić czy będzie to 8-rdzeniowa jednostka Snapdragon 615 czy też nieco słabsza, z dwukrotnie mniejszą liczbą jąder: Snapdragon 610. Amerykański producent zapowiadał, że już niedługo ujrzymy smartfony z lepszym układem, ale mimo wszystko bardziej nastawiałbym się na 4-rdzeniowe serce. Do tego dochodzą informacje typu udoskonalenia UltraPixel i wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości FullHD.

 

Desire 820 będzie z pewnością topowym modelem serii, ale czy ciekawym urządzeniem do kupna? Jeżeli faktycznie HTC zdecydowało się na zastosowanie 64-bitowej architektury to możemy także spodziewać się Androida L na wejście. W takim razie, podsumowując to wszystko – Desire 820 to smartfon dla Was?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x