iPhone 9

Prezentacja iPhone’a 9 odwołana? Wszystko na to wskazuje

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

iPhone 9 to nadchodzący smartfon od Apple, którego premiera miała się odbyć pod koniec marca. Wszystko jednak wskazuje na to, że prezentacja nie dojdzie do skutku, czego jednym z powodów jest trwająca w najlepsze epidemia koronawirusa.

Prezentacja iPhone’a 9 się nie odbędzie – tak donosi informator

iPhone 9 wygląd

Od dłuższego czasu wiadomo, że Apple pracuje nad iPhonem 9, który będzie iPhonem 8 z wnętrzem iPhone’a 11. Cena urządzenia ma być bardzo przystępna, przez co wiele osób nie może się już doczekać jego premiery. Wygląda jednak na to, że ta szybko się nie odbędzie, bo według wewnętrznego źródła, gigant z Cupertino przesunął prezentację iPhone’a 9 w nieskończoność, czyli nie podał do kiedy. Pierwszym tego powodem jest epidemia koronawirusa – wydarzenie WWDC i tak nie mogłoby się odbyć, bo hrabstwo Santa Clara zakazało imprez masowych z liczbą gości przekraczającą 1000 osób do końca marca.

Zobacz także: [Promocje dnia] ZTE Axon 10 Pro, Sony WF-1000XM3, Thomson 65UD6306 i więcej w świetnych cenach!

Jak podaje źródło, drugim powodem przesunięcia premiery iPhone’a 9 jest fakt, że urządzenie nie jest jeszcze w ogóle gotowe. Jak wiadomo, smartfony Apple produkowane są w Chinach, a niestety na chwilę obecną większość fabryk w Państwie Środka jest pozamykana. Sytuacja zmienia się każdego dnia i na razie ciężko powiedzieć, kiedy produkcja iPhone’a 9 ruszy pełną parą. Oczywiście opisywanych informacji nie należy brać za pewnik, choć najprawdopodobniej okażą się prawdziwe i w tym miesiącu nowego smartfona od giganta z Cupertino nie zobaczymy.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy