iPhone 9

Prezentacja iPhone’a 9 odwołana? Wszystko na to wskazuje

Newsy

iPhone 9 to nadchodzący smartfon od Apple, którego premiera miała się odbyć pod koniec marca. Wszystko jednak wskazuje na to, że prezentacja nie dojdzie do skutku, czego jednym z powodów jest trwająca w najlepsze epidemia koronawirusa.

Prezentacja iPhone’a 9 się nie odbędzie – tak donosi informator

iPhone 9 wygląd

Od dłuższego czasu wiadomo, że Apple pracuje nad iPhonem 9, który będzie iPhonem 8 z wnętrzem iPhone’a 11. Cena urządzenia ma być bardzo przystępna, przez co wiele osób nie może się już doczekać jego premiery. Wygląda jednak na to, że ta szybko się nie odbędzie, bo według wewnętrznego źródła, gigant z Cupertino przesunął prezentację iPhone’a 9 w nieskończoność, czyli nie podał do kiedy. Pierwszym tego powodem jest epidemia koronawirusa – wydarzenie WWDC i tak nie mogłoby się odbyć, bo hrabstwo Santa Clara zakazało imprez masowych z liczbą gości przekraczającą 1000 osób do końca marca.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: [Promocje dnia] ZTE Axon 10 Pro, Sony WF-1000XM3, Thomson 65UD6306 i więcej w świetnych cenach!

Jak podaje źródło, drugim powodem przesunięcia premiery iPhone’a 9 jest fakt, że urządzenie nie jest jeszcze w ogóle gotowe. Jak wiadomo, smartfony Apple produkowane są w Chinach, a niestety na chwilę obecną większość fabryk w Państwie Środka jest pozamykana. Sytuacja zmienia się każdego dnia i na razie ciężko powiedzieć, kiedy produkcja iPhone’a 9 ruszy pełną parą. Oczywiście opisywanych informacji nie należy brać za pewnik, choć najprawdopodobniej okażą się prawdziwe i w tym miesiącu nowego smartfona od giganta z Cupertino nie zobaczymy.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x