Prenumerata Wyborczej Orange

Od dziś prenumeratę Gazety Wyborczej można dodać do rachunku Orange

Newsy

W dniu dzisiejszym klienci sieci Orange zyskali nową możliwość opłacenia prenumeraty Gazety Wyborczej. Zrobią to, wybierając na stronie Wyborcza.pl opcję „Dolicz do rachunku Orange”. Aby zachęcić do skorzystania z nowej metody płatności, przygotowano specjalną promocję. Do tej pory wykupując prenumeratę, klienci mieli możliwość zapłacenia za nią przelewem, kartą, Blikiem lub PayPalem. Pierwszy miesiąc kosztował 10 zł, a kolejne 19,90 zł. Abonenci Orange za pierwszy miesiąc zapłacą 0 zł. Dopiero za kolejne przyjdzie im zapłacić wspomniane 19,90 zł.

Prenumeratę Gazety Wyborczej abonenci Orange wykupią w kilku prostych krokach

Prenumerata Wyborczej Orange

Jeżeli jesteście klientami pomarańczowego operatora i chcecie skorzystać z promocji, udajcie się na specjalnie przygotowaną stronę i kliknijcie przycisk „Aktywuj”. Teraz należy zalogować się na swoje konto, lub utworzyć nowe. Kolejnym krokiem jest dodanie płatności za prenumeratę, do swojego comiesięcznego rachunku obejmującego abonament telefoniczny. Po podaniu w wyznaczonym polu swojego numeru telefonu, akceptacji regulaminu i kliknięciu „Zamawiam i płacę”, pozostaje już tylko poczekać na kod aktywacyjny. Przyleci on do was za pośrednictwem wiadomości SMS. Po przepisaniu i potwierdzeniu go – prenumerata będzie już aktywna. Pamiętajcie, że jest to opłata cykliczna. Jeżeli nie zrezygnujecie z prenumeraty, w kolejnych miesiącach opłata w wysokości 19,90 zł zostanie doliczona do waszego rachunku.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Kupuj bilety do kina bezpośrednio w aplikacji Banku Millennium

W każdej chwili można zrezygnować z prenumeraty. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to wyłączenie autoodnawiania na swoim koncie. Drugi jest odrobinę bardziej czasochłonny. Wymaga wysłania prośby o wyłączenie prenumeraty drogą mailową, na adres znajdujący się w regulaminie. Ważne jest tutaj zachowanie odpowiedniego terminu. Zrezygnować należy nie później niż 48 godzin przed rozpoczęciem kolejnego okresu prenumeraty.

Źródło: Media2, Wyborcza.pl, Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x