Wydaje się, że niedawne problemy platformy streamingowej NVIDII mogą niedługo odejść w zapomnienie. Ubisoft ogłosił dalsze wsparcie dla GeForce Now. Jest to kolejna po Epic Games firma, która zdecydowała się na podjęcie dalszej współpracy z NVIDIĄ. Dzięki temu gracze korzystający z platformy będą mogli grać w takie tytuły jak Far Cry czy Assasin’s Creed. Czy jest to początek końca problemów GeForce Now?

Ubisoft ogłasza dalsze wsparcie dla GeForce Now

wsparcie GeForce Now

Deklaracja Ubisoftu pojawiła się w mailu od starszego wiceprezesa do spraw partnerstwa i zysków, Chrisa Early. Oryginalna wiadomość została wysłana do serwisu Kotaku, który postanowił podzielić się dobrą nowiną. W mailu możemy przeczytać, że Ubisoft pokłada nadzieję w sukces GeForce Now. Według nich jest to wiodąca usługa, dostarczająca wysokiej klasy doświadczenie dla graczy. To właśnie usługa NVIDII sprawia, że mogą oni cieszyć się ze swoich ulubionych gier w dowolnym miejscu i czasie. Ubisoft zapewnia, że usługa będzie miała pełny dostęp do gier komputerowych z Ubisoft Store. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że ta dobra passa dla GeForce Now będzie trwała i usługa będzie stale się rozwijała.

Zobacz też: GDC 2020 odbędzie się dzięki potędze internetu

Wsparcie takich firm jak Epic Games czy Ubisoft daje nadzieję, że GeForce Now nie umrze w najbliższym czasie odcięte od grywalnych tytułów. Wszak to właśnie przez dostępność gier będzie rozliczana usługa streamingowa NVIDII. Szkoda, że przez brak odpowiedniej komunikacji wsparcie GeForce Now nie wygląda obecnie za dobrze. Gdyby jednak od początku twórcy usługi zdecydowali się na odpowiedni kontakt z deweloperami, to ilość dostępnych tytułów wyglądałaby w obecnej chwili okazalej. Wielu mniejszych developerów deklaruje bowiem, iż to właśnie przez to ich tytuły nie są dostępne na platformie NVIDII. Najwidoczniej firma uczy się na swoich błędach i stara się je możliwie jak najszybciej naprawić. Czy jednak wystarczy to do zachęcenia kolejnych deweloperów do dołączenia ich tytułów do GeForce Now? Czy może jednak znajdzie się więcej przypadków firm, które z różnych względów zdecydowały się na wycofanie się z oferty?

Źródło: Kotaku

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.