wiedźmin

Jeśli jesteś androidowym graczem, a w dodatku zapaleńcem gier MOBA to z pewnością słyszałeś o The Witcher Battle Arena, czyli Geralcie w wersji mobilnej. Prace nad grą trwają w najlepsze, a już teraz możesz zaklepać sobie miejsce w pierwszeństwie do rozgrywki.

 

Doniesienia na temat The Witcher Battle Arena pojawiły się całkiem niedawno, a fanom tego świata pozostawało czekać na dalsze informacje. Teraz z pewnością odetchną z ulgą na wieść, że pojawiła się możliwość wzięcia udziału w testowaniu beta wersji gry. Wystarczy wypełnić formularz na odpowiedniej stronie i czekać na sygnał od twórców, kiedy nastąpi wielkie ubijanie potworów za pomocą jednej z 8 postaci. Mimo że na start musimy poczekać to lepiej zapisać się teraz, aniżeli żałować z powodu braku wolnych miejsc.

Sukces Sapkowskiego jest niezaprzeczalny i tak samo jak Wiedźmin stał się hitem w świecie gier wideo, tak i teraz może zdobyć popularność na platformach mobilnych. Ponadto fanów gatunku MOBA nie brakuje, a Geralta w takiej odsłonie jeszcze nie widzieliśmy.

 

Pytanie do Was, czy lubicie dzieło Sapkowskiego? Czytaliście, graliście, a może już zapisaliście się do wersji beta tej gry?

 

Weź udział w testach beta The Witcher Battle Arena

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.