Redmi Note 9 Pro to smartfon Xiaomi, którego premiera odbędzie się już jutro. Z racji na ten fakt, raczej nikogo nie powinno dziwić, że dziś do Sieci wyciekło zdjęcie rzekomo go przedstawiające. Urządzenie wygląda dokładnie tak, jak wyglądać miało – obyło się bez zaskoczeń.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro pozuje na zdjęciu, które wcale nie musi być prawdziwe

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to jutro poznamy aż trzy nowe smartfony Xiaomi: Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro i Redmi Note 9 Pro Max. Dziś w obiektywnie znalazł się model Redmi Note 9 Pro, a także jego opakowanie i jego zawartość. W smartfonie w oczy rzuca się przede wszystkim poczwórny aparat umiejscowiony w górnej części plecków. Uważni mogą jeszcze dostrzec brak fizycznego czytnika linii papilarnych na tyle – w Redmi Note 9 Pro najprawdopodobniej zostanie on zintegrowany z przyciskiem bocznym.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon ZTE Axon 10 Pro, słuchawki bezprzewodowe Sony WF-1000XM3, telewizor Thomson 65UD6306 i więcej w świetnych cenach!

Niestety frontu urządzenia nie uchwycono. Jeśli zaś chodzi o opakowanie i jego zawartość, to nie ma się czym zachwycać – pudełko wygląda estetycznie, a zapakowane w nim akcesoria niczym się nie wyróżniają. Pod koniec należy wspomnieć, że choć zdjęcie prezentuje się dość wiarygodnie, to w istocie może się okazać fałszywe. Radzę więc patrzeć na nie z lekkim przymrużeniem oka – wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane jutro, podczas oficjalnej premiery nowych smartfonów Xiaomi.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.