ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Firefox Preview

Firefox Preview 4.0 wydany. Nowa aktualizacja wprowadza ciekawe nowości

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Firefox Preview to nowa przeglądarka mobilna Mozilli, nad którą firma pracuje już od dłuższego czasu. Na chwilę obecną aplikacja jest dostępna do pobrania w wersji testowej, jednak oficjalna premiera jest tuż za rogiem, bo ma się odbyć wiosną. Dziś światło dzienne ujrzał Firefox Preview w wersji 4.0, który wprowadza całkiem sporo ciekawych nowości.

Firefox Preview 4.0 wydany – co nowego?

Firefox Preview

Nowa wersja Firefox Preview oznaczona numerem 4.0 została wydana. Wprowadza całkiem sporo nowości, wśród których jako najważniejsze można wymienić m.in. sekcję ulubionych witryn, menadżer haseł Mozilli oraz przełącznik języka wbudowany w aplikację. Prócz wdrożenia nowych rozwiązań, firma nie zapomniała także o błędach, które zgłaszali użytkownicy w poprzednich wersjach. Większość z nich została naprawiona.

Zobacz także: [Promocje dnia] ZTE Axon 10 Pro, Sony WF-1000XM3, Thomson 65UD6306 i więcej w świetnych cenach!

Sekcja ulubionych witryn została umieszczona tuż pod logo Firefox Preview. Menadżer haseł z kolei „lśni”, gdy jest używany w połączeniu z kontem Firefox, dzięki któremu dane logowania można synchronizować pomiędzy wieloma urządzeniami. Oczywiście jego funkcjonalność jest ograniczona tylko do przeglądarki – nie można za jego pomocą wypełniać danych w aplikacjach. Jeśli chodzi o przełącznik języka, to umieszczono go w ustawieniach. Aktualizacja 4.0 do Firefox Preview jest rozprowadzana falami, co oznacza, że zapewne jeszcze nie wszyscy ją otrzymali. Jeśli jednak nie chcecie czekać, to już teraz możecie pobrać ją ręcznie z APKMirror.

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najnowsze wpisy