Honor 9X

Android 10 trafia na smartfony z serii Honor 20, Honor View 20 i Honor 9X

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Honor to marka należąca do Huaweia, która cieszy się coraz większą popularnością. Nie jest tajemnicą, że firma dba o użytkowników swoich smartfonów za pomocą częstych i wysokiej jakości aktualizacji. Dziś dowiedzieliśmy się, że uaktualnienie przynoszące Androida 10 na smartfony z serii Honor 20, Honor View 20 i Honor 9X zostało już udostępnione.

Seria Honor 20, Honor View 20 i Honor 9X z Androidem 10 – aktualizacja już się rozpoczęła

Honor 20

Dziś Honor ogłosił, że aktualizacja wprowadzająca Androida 10 (pod postacią MagicUI 3.0) na smartfony z serii Honor 20, Honor View 20 i Honor 9X została już udostępniona. Rzecz jasna uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Zobacz także: [Recenzja] Microsoft Surface Pro X – to świetny laptop, ale koniecznie musisz znać jego ograniczenia

Oparta na Androidzie 10 nakładka MagicUI 3.0 wprowadza szereg interesujących nowości, wśród których warto w szczególności wymienić udoskonalony design, tryb ciemny, nowe animacje, możliwość połączenia smartfonów z laptopami oraz ulepszenia w aplikacji Aparat. Oczywiście prócz tego uaktualnienie poprawia wydajność i bezpieczeństwo, a także naprawia znane błędy, które zgłaszali użytkownicy w poprzednich wersjach. Jeśli nie możecie się już doczekać opisywanej aktualizacji i jednocześnie posiadacie któryś z wymienionych smartfonów, to polecam regularnie próbować wywołać uaktualnienie w ustawieniach. Kto wie, może akurat się pojawi?

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy