MC2 Innovations wypuszcza akcje

MC2 Innovations wypuszcza akcje – warto się nimi zainteresować

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

MC2 Innovations wypuszcza akcje na rynek, a tym samym zbiera kolejne fundusze na dalszy rozwój swojej działalności. Chodzi oczywiście o dalsze inwestycje w platformę CarrotSpot oraz inne projekty spółki. Na czym opiera się ich rozwiązanie i czy warto w nie zainwestować?

Jeżeli pracujecie w dużej firmie lub jesteście po prostu właścicielami dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, zapewne zastanawialiście się czasem, jak zmotywować pracowników do działania. Nie do samej pracy, ale do tego, by chcieli do niej przychodzić i uczyć się nowych rzeczy, zdobywać nowe doświadczenia oraz osiągali wspólnie zamierzone cele. I tutaj właśnie pojawia się CarrotSpot.

MC2 Innovations wypuszcza akcje

CarrotSpot to platforma, która łączy w sobie m.in. technologie Sztucznej Inteligencji oraz blockchain, dostarczając klientom kompleksowy zestaw danych analitycznych. W samym CarrotSpot znajdziemy więc moduły typowo analityczne, ale także te służące opiniowaniu oraz rekomendacji czy system nagród dla pracowników. Wszystko tworzone jest pod konkretne potrzeby klienta, a platforma nastawiona jest na to, by jak najlepiej łączyć interes pracowników oraz pracodawcy. Sama firma oferuje także konsultacje HR, które mają służyć lepszemu wprowadzaniu zmian w strukturze zarządzania. Jak można przeczytać na stronie internetowej: „Carrotspot to jedno, proste narzędzie służące motywowaniu, nagradzaniu i okazywaniu uznania pracownikom bez konieczności angażowania budżetu.”

Zobacz też: Microsoft Surface Pro X – jak sprawdza się sprzęt w rzeczywistości?

Teraz MC2 Innovations wypuszcza akcje, które mają pomóc w rozwoju tego oraz kolejnych projektów spółki. Łącznie akcji jest 16 227, a cena jednostkowa wynosi 166 złotych. Proces sprzedaży ma zakończyć się 9 kwietnia, czyli został niecały miesiąc na podjęcie decyzji. Proces wystartował dopiero wczoraj, ale już udało się przekroczyć próg powodzenia emisji. Procent oferowany wynosi 12,07. Jeżeli komuś zależy na tym, by jego środowisko pracy było jak najlepsze, warto, żeby zainteresował się samymi akcjami oraz platformą CarrotSpot. Kupić je możecie na stronie MC2 Innovations.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy