W połowie października ubiegłego roku Google zaprezentowało światu smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL. Od dłuższego czasu jest jednak wiadome, że już wkrótce gigant z Mountain View pokaże światu jeszcze jednego reprezentanta rodziny Pixel 4, a mianowicie Pixela 4a. Przedstawiające go zdjęcia zdążyły już wyciec, jednak teraz w Sieci pojawiło się wideo ukazujące to urządzenie w pełnej okazałości.

Google Pixel 4a na wideo, które nie pozostawia nic wyobraźni

Premiera Pixela 4a jest coraz bliżej, choć na dobrą sprawę nie wiemy dokładnie, kiedy się odbędzie. Pewnemu hiszpańskiemu YouTuberowi udało się jakimś cudem położyć ręce na działającym egzemplarzu. Rzecz jasna mężczyzna wykorzystał okazję i nagrał film przedstawiający urządzenie w pełnej okazałości, który następnie opublikował w Internecie. Oczywiście jest to prototyp, jednak jego autentycznosć nie pozostawia wątpliwości.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Fani Dooma mają powody do zadowolenia – fabularny następca klasycznej serii trafi na wszystkie platformy

Choć bez dwóch zdań mamy do czynienia z prototypem, możemy śmiało założyć, że wygląd Pixela 4a już się nie zmieni. A skoro o wyglądzie mowa, to należy wspomnieć, że umieszczone wyżej wideo potwierdza wcześniejsze przecieki – nadchodzący „średniak” od Google wygląda dokładnie tak, jak sugerowały plotki. Jeśli chodzi o specyfikację Pixela 4a, to niestety nie została ona jeszcze potwierdzona, choć możemy się spodziewać m.in. Snapdragona 765G i 6 GB RAM-u. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube (przez PhoneArena)
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.