Facebook to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie, który ma naprawdę wielu użytkowników. Zespół programistów Marka Zuckerberga nieustannie obmyśla nowe funkcje, które można by wprowadzić do lubianej aplikacji. Dzięki odkryciu niezawodnej Jane Manchung Wong, dziś dowiedzieliśmy się, że już wkrótce relacje z Facebooka będzie można udostepniać jednocześnie na Instagramie.

Jednoczesne udostępnianie relacji z Facebooka na Instagrama – nowa funkcja została zauważona

facebook jednoczesne udostępnianie relacji na Instagramie

Relacje to funkcja, która jest już dostępna na Facebooku i Instagramie od dłuższego czasu. Pozwala ona użytkownikom na tworzenie krótkich filmów bądź zdjęć, które po 24 godzinach zostaną automatycznie skasowane. Teraz Jane Manchung Wong, czyli kobieta znana z podglądania kodu popularnych aplikacji w poszukiwaniu nieudostępnionych jeszcze funkcji, odkryła, że Mark Zuckerberg planuje umożliwić użytkownikom Facebooka udostępnianie relacji za jednym razem także na Instagrama.

Zobacz także: Nowy ekran główny Spotify – teraz skupia się na tym, co dla Ciebie najważniejsze

Podczas udostępniania relacji na Facebooku pojawiła się nowa opcja, której zaznaczenie spowoduje, że zostaną one udostępniono jednocześnie na Instagramie. Nie da się ukryć, że jest to naprawdę ciekawa nowość, która z pewnością zaoszczędzi wielu osobom sporo czasu. Na chwilę obecną opisywana funkcjonalność nie jest jeszcze dostępna dla zwykłych użytkowników, jednak jeśli przeprowadzane aktualnie testy zostaną ukończone pomyślnie, to zapewne już niedługo zostanie wdrożona.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.