Swing-Copters

Pamiętacie jeszcze Flappy Bird? Grę, która na początku tego roku w niesamowitym tempie biła kolejne rekordy popularności. Oczywiście, że tak! Choć nie każdy miał ochotę sprawdzić, na pewno nazwa ta obiła mu się o uszy. Flappy Bird, pomimo ubogiej szaty graficznej i sporemu poziomowi trudności okazała się niesamowicie grywalna. Dla fanów tejże aplikacji mamy dobrą wiadomość. Dzisiaj Dong Nguyen, autor hitu sprzed paru miesięcy udostępnił swój kolejny tytuł – Swing Copters.

 

 

Swing Copters tak jak poprzedniczka charakteryzuje się prostą grafiką oraz małą złożonością, a kluczem jest wyśrubowany poziom trudności przez co rozgrywka staje się niesamowicie uzależniająca. Zasady gry są podobne do Flappy Bird. Tym razem jednak sterujemy bohaterem w hełmie ze śmigiełkiem i omijamy przeszkody wznosząc się i manewrując w prawo lub w lewo. Po odblokowaniu czterech medali odblokowujemy kolejną postać.

 

 

Gra jest oczywiście darmowa, lecz jej mankamentem są reklamy, których możemy się pozbyć za pomocą wpłaty 0,99 dolara na konto .GEARS Studios (producenta) za pośrednictwem mikropłatności w grze.

 

Zdania na temat Flappy Bird były podzielone. Co sądzicie o nowej produkcji wietnamskiego dewelopera? Swing Copters ma szansę na porównywalny sukces? Grę możecie znaleźć pod poniższym linkiem. Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

 Pobierz Swing Copters za darmo ze Sklepu Play!

SwingCopters

 

Źródło: Play Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski