Huawei najlepszym pracodawcą w Europie

Najlepszy pracodawca w Europie? Huawei!

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Praca to istotny element życia. Spędzamy w niej w końcu przynajmniej kilka ładnych godzin dziennie. Liczą się więc nie tylko pieniądze, ale także dynamiczny zespół i owocowe czwartki. Sam co prawda pracuję zdalnie, ale zawsze sobie kupuję na czwartek przynajmniej dwa banany i jabłko. Oczywiście pod warunkiem, że nie zapomnę. Wiele osób zastanawia się: kto jest najlepszym pracodawcą? Gdzie najlepiej pracować? Oczywiście w redakcji Android.com.pl, jednak jeśli ktoś nie ma tyle szczęścia co ja, to powinien spróbować w Huaweiu.

Huawei najlepszym pracodawcą w Europie

Huawei najlepszym pracodawcą w Europie

Top Employers Institute uznało Huaweia za Top Pracodawcę 2020 w Niemczech, Hiszpanii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Dodatkowo producent otrzymał certyfikat regionalnego Top Employer w Europie. Oznacza to, że Huawei został uznany za najlepszego pracodawcę w całej Europie. Jest to wielkie wyróżnienie, z którego firma jest niezwykle dumna. Dyrektor generalny Instytutu Top Employers Institute, David Plink po przyznaniu oceny dodał:

Uznanie naszych regionalnych Certyfikatów Top Employers 2020 to dla nas wszystkich niezwykły powód do dumy. Ten poziom certyfikacji świadczy o zaangażowaniu w konsekwentne doskonalenie się w dziedzinie HR na poziomie regionalnym i o imponującym wkładzie we wzbogacanie środowiska pracy. Gratulacje!

Wells Li, wiceprezes ds. zasobów ludzkich w regionie Europy Zachodniej Huawei odniósł się do tego wyróżnienia:

Szukamy w ludziach wyjątkowej wartości, a następnie pracujemy z nimi na różne sposoby. Kierujemy ludzi do zadań, które odpowiadają ich umiejętnościom i doświadczeniu, by zmaksymalizować ich potencjał.

Zobacz też: Koronawirus – właśnie zaczyna się kryzys gospodarczy, ceny idą w górę

Możliwe, że jak często to bywa pod takim tekstem, ktoś będzie miał pretensje o to, że poruszam pozytywną kwestię związaną z Huaweiem. Napiszę więc to tutaj, żeby nie tłumaczyć każdemu z osobna dlaczego: Nie ma dowodów na to, że Huawei szpieguje. Nawet najbardziej złożona argumentacja opierająca się jedynie na krasomówstwie mnie nie przekona. Czekam na dowody w sprawie śledzenia użytkowników przez stacje bazowe Huaweia. Bez tego zdania nie zmienię. I nie, brak dowodów na to, wcale nie dowodzi tego, że wywiad USA potrafi dochować tajemnicy. Równie dobrze mogę stwierdzić, że jestem niewidzialny i stoję tuż obok was, a dowodem na to jest fakt, że mnie nie widzicie. Absurdalne? A i owszem. 

Źródło: Top Employers Institute

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy