ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
spotify nowy ekran glowny

Nowy ekran główny Spotify – teraz skupia się na tym, co dla Ciebie najważniejsze

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Spotify, mimo że jest czołową usługą do strumieniowania muzyki, musi stale się rozwijać. Mogłoby się wydawać, że dobrze zorganizowana aplikacja wystarczy, aby użytkownicy byli zadowoleni, ale zmiany również są potrzebne. Teraz firma ogłasza zupełnie nowy ekran główny, przez co bez trudu odnajdziemy muzykę, która idealnie do nas pasuje. Tak brzmi teoria i zapowiada się ona wyjątkowo dobrze. W końcu to indywidualne podejście ma kluczowe znaczenie tam, gdzie liczą się przede wszystkim gusta.

Nowy ekran główny Spotify jest prostszy i szybszy, a także bardziej dostosowany do użytkownika

Powyższy materiał od Spotify pokazuje, że teraz będą rządzić drobniejsze kafelki z rekomendacjami idealnymi pod użytkownika. Celem tego zabiegu ma być naturalnie skupienie uwagi na utworach, które są dla nas najważniejsze. Dlatego obok rekomendacji czegoś nowego nie zabraknie też ulubionych utworów oraz całych playlist.

spotify nowy ekran glowny

Spotify zwraca szczególną uwagę na to, że propozycje będą się zmieniać w ciągu dnia. Nie bez powodu na powyższym zrzucie ekranu widnieje Good Afternoon. Aplikacja będzie osobno się z nami widać zarówno porankiem, jak i wieczorem. Na jakiej zasadzie będą dobierane propozycje? Na pewno stoją za tym wyjątkowe algorytmy Spotify, więc pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie się nie zawiedziemy.

Zobacz też: Czego oczekują osoby kupujące nowego smartfona?

Naturalnie nie u wszystkich musi pojawić się nowy ekran główny Spotify. Firma falami będzie wydawać stosowną aktualizację, ale niewykluczone, że już u Was się pojawiła. Dlatego dajcie znać w komentarzach, czy już ją otrzymaliście i co ogólnie sądzicie o tej zmianie? Faktycznie otrzymaliście rekomendacje zgodne z Waszymi gustami?

Źródło: Android Police, Spotify

Sprawdź najnowsze wpisy