ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola Edge+

Motorola Edge+ to będzie smartfon, którego firma potrzebuje

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Motorola Edge+ nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana, ale kolejne informacje na jej temat pokazują, że będzie to sprzęt, który może się firmie bardzo przydać. Minęło już sporo czasu od kiedy Motorola wstrząsnęła rynkiem mobilnym i choć ich nowy flagowiec jeszcze się nie pokazał, to wiele wskazuje na to, że będzie miał szansę to zrobić. O ile wszystkie doniesienia na jego temat się potwierdzą.

Motorola Edge+
Fot. Motorola Edge+ / OnLeaks

Na Twitterze pojawił się render nowego urządzenia od Motoroli, który stworzony na podstawie jego planów. Oczywiście w rzeczywistości smartfon będzie zapewne trochę odbiegał od tego, co możemy oglądać na renderach, ale nawet na nich sprzęt prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Przede wszystkim trochę inaczej od tego, do czego przyzwyczaiła nas już Motorola.

Co wiadomo o Motorola Edge+

Odwołanie targów Mobile World Congress w Barcelonie sprawiło, że wiele premier zostało przesuniętych. Pierwotnie to właśnie na tych targach mieliśmy zobaczyć Motorolę Edge+, ale firma nie miała na to przecież wpływu. Dziwić może to, że choć od wydarzenia minęło już trochę czasu, to dalej nie dowiedzieliśmy się o flagowcu praktycznie nic. Opublikowany render sprawia jednak, że na sprzęt można spojrzeć z bliska. Zaokrąglony z obu stron wyświetlacz i „dziura” w ekranie to wygląd, który już dobrze znamy. Niektórym może się podobać droga, którą obrała Motorola, ale zapewne wielu użytkowników wolałby coś pozbawionego „dziury”.

Zobacz też: Mi 10 z przezroczystymi pleckami istnieje? Wygląda na to, że tak.

Na pleckach widzimy za to trzy obiektywy. Te mają mieć odpowiednio 108, 16 oraz 8 Mpix. Prawdopodobnie będzie to więc zestaw złożony z teleobiektywu oraz szerokiego kąta. Do tego Motorola Edge+ ma mieć procesor Qulacomm Snapdragon 855 oraz możliwość łączenia się z siecią 5G. Jeżeli doniesienia się potwierdzą, to wyświetlacz będzie miał przekątną 6,67 cala i pozwoli na odświeżanie obrazu w 90 Hz. Wrażenie robi także akumulator, bo ten ma mieć pojemność aż 5170 mAh. Teraz nie zostało nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne zaprezentowanie smartfona przez Motorolę.

Źródło: Twitter TechDroider / OnLeaks

Sprawdź najnowsze wpisy