Okazuje się, że Xiaomi Mi 10 Explorer Edition jednak powstaje, co jeszcze nie tak dawno temu, było wielką niewiadomą. Wprawdzie udostępniono w sieci zdjęcie, które teoretycznie wskazywało na to, że możemy spodziewać się premiery urządzenia, to jednak nie do końca w to wierzono. W końcu na wspomnianej fotografii widoczna była jedynie tapeta na ekran główny. Teraz pojawiło się więcej zdjęć urządzenia.

Xiaomi Mi 10 Explorer Edition
Fot. Xiaomi Mi 10 Explorer Edition / MyDrivers

Explorer Edition nie ma może długiej tradycji, bo zaledwie dwie generacje sprzętów od Xiaomi doczekały się tego typu rozwiązania. Nie zmienia to jednak tego, że to ciekawostka, która dla fanów marki z pewnością jest czymś ważnym. Mało kto spodziewał się tego, że modele z serii Mi 10 dostaną przezroczyste plecki. Głównie dlatego, że tego typu informacje pojawiały się przy okazji premiery samych urządzeń. Teraz zrobiono jednak inaczej.

Xiaomi Mi 10 Explorer Edition

Warto tutaj wspomnieć, że wcześniejsze wersje Explorer Edition, nie do końca były tak satysfakcjonujące, jak chcieliby tego fani marki. Przezroczyste plecki pokazywały bowiem komponenty, które nie był prawdziwe, a przynajmniej nie wszystkie z nich. Użytkownik mógł więc popatrzeć na atrapę tego, co miało się znajdować w środku smartfona. Mi 10 Explorer Edition może to zmienić. Tym razem szklane plecki mają faktycznie pokazywać to, co znajduje się wewnątrz urządzenia.

Xiaomi Mi 10 Explorer Edition
Fot. Xiaomi Mi 10 Explorer Edition / MyDrivers

Zobacz też: Xiaomi Mi A2 Lite dostaje aktualizację do Android 10

Trzeba przyznać, że na zdjęciach smartfon prezentuje się wyjątkowo ładnie. Jak donosi GizmoChina, fotografie mają pochodzić od działu marketingu samego Xiaomi, ale ich źródła prowadzą do strony MyDrivers, czyli po prostu serwisu internetowego.

Jednak same fotografie wyglądają na autentyczne, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że Mi 10 Explorer Edition faktycznie istnieje. Trudno ocenić więc, czy to tylko ciekawostka, czy faktycznie model, który trafi do szerokiej dystrybucji. Mamy nadzieję, że to drugie.

Źródło: GizmoChina / MyDrivers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.