Nexus Prime potwierdzony przez producenta?

Newsy

Nexus

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Mamy dla Was garść interesujących doniesień na temat nadchodzącego urządzenia z serii Nexus. Wyglądają one co najmniej ciekawie, lecz nie możemy zagwarantować ich stuprocentowej autentyczności.

Otóż dziś w Sieci umieszczony został fragment listu, którego autorem jest szef działu prawnego firmy Samsung. Adresowany jest on do osoby mającej rzekomo być w posiadaniu oprogramowania pochodzącego z nadchodzącego Nexusa Prime, która to osoba miała próbować opublikować jego fragmenty. Samsung nawołuje ją do zaprzestania takich działań, gdyż ta zawartość objęta jest ścisłą ochroną, straszy też sankcjami prawnymi. Adresat listu ma zgłosić się, by zwrócić nielegalnie otrzymane pliki.

Jeżeli wierzyć w autentyczność tych informacji, to praktycznie otrzymujemy stuprocentowe potwierdzenie odpowiedzi na dwa pytania: kto zostanie producentem nowego Nexusa oraz jaka będzie jego nazwa. Samsung otwarcie używa nazwy Nexus Prime, nie stosując żadnych synonimów. Czyżby tym urządzeniem był umieszczony w portfolio koreańskiego producenta I9250, wyposażony w ekran o przekątnej 4.65″ i rozdzielczości 1280×720 oraz Androida ICS? Jeżeli dołączyć do tego inne doniesienia, to będzie on też posiadał dwurdzeniowy procesor Texas Instruments OMAP4 o częstotliwości między 1 a 1.5 GHz.

Czas zweryfikuje prawdziwość tych plotek, a do premiery Androida IceCream Sandwich ujrzymy jeszcze na pewno kilka nowych informacji na temat Nexus Prime.

źródło: geek.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x