google pixel 4

Google Pixel 4a na kolejnych zdjęciach – wygląda dosyć tanio

Newsy

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery drugiej generacji taniego smartfona od Google. Pixel 4a już niejednokrotnie pojawiał się na łamach naszego portalu, a więc nie jest to w pełni obcy dla nas model. Rendery taniego Pixela 4 opublikowaliśmy pod koniec zeszłego roku, a kilka dni temu do Sieci przedostały się pierwsze zdjęcia. Teraz do gry dochodzą kolejne, w nieco lepszej jakości. Tym samym utwierdzamy się w przekonaniu, że będzie to wyraźnie tańszy smartfon, który wykorzystuje kilka znanych rozwiązań stylistycznych.

Google Pixel 4a wygląda tanio, ale czy będzie hitem?

google pixel 4a wyglad zdjecie

Jak sami możecie zobaczyć powyżej, mamy do czynienia z wczesną wersję prototypu. Świadczą o tym między innymi oznaczenia nad czytnikiem linii papilarnych, jak i inne logo w miejscu Google. Niemniej nie powinno mieć to znaczenia w stosunku do gotowego produktu. Ten wyraźnie będzie plastikowy i wykorzysta wyspę, aby pomieścić jeden aparat z diodą doświetlającą. Firma nadal wzbrania się przed stosowaniem czytnika linii papilarnych w ekranie, ale też nadal nie rezygnuje z gniazda słuchawkowego.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Co ciekawe, w tym roku nie poznamy dwóch odmian Pixela 4a – będzie tylko jedna. Prawdopodobnie ta większa, ale w dobie dzisiejszych olbrzymów nadal potraktujemy ją jako małą. Świadczy o tym wyświetlacz, który ma nie przekroczyć 6 cali.

Zobacz też: Poznajcie Oppo Watch – pierwszego smartwatcha od tego producenta.

Pixel 4a prawdopodobnie zostałby przedstawiony na targach Google I/O, ale te zostały odwołane. Niemniej najważniejsze informacje nadal zostaną przedstawione w Sieci i niewykluczone, że jedną z nich będzie premiera nowego smartfona. Mimo wszystko to nadal długie oczekiwanie, bo mówimy o konferencji, która odbędzie się 12-14 maja. Jednak podobne odczucia mieliśmy w stosunku do Pixela 3a, a Google okrzyknął go hitem. Czy tym razem będzie podobnie?

Źródło: 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x