ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ujawnione plany Lenovo odkrywają 5 nowych smartfonów… do końca roku

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lenovo mwc ifa

Mimo że jesteśmy już bliżej końca niż początku roku to wcale nie musi to oznaczać, że to już koniec masowych prezentacji nowych mobilnych urządzeń. Poza targami IFA, które rozpoczną się już za dwa tygodnie, poznamy jeszcze przynajmniej 5 smartfonów od jednej chińskiej firmy.

Niedawno do Sieci wyciekł terminarz prezentujący plany Qualcomma zdradzające nam kiedy ujrzymy nowe układy z serii Snapdragon. Teraz podobne tajemnice straciło Lenovo, gdyż w nasze ręce dostał się zrzut ekranu pokazujący plany Chińczyków na ten rok.

lenovo kalendarz

Jak widzicie, w ciągu kilku miesięcy (oprócz targów IFA) ujrzymy jeszcze pięć smartfonów. Przyjrzyjmy się im po kolei. Model A768 poznaliśmy już dzięki chińskiej certyfikacji Teena i wiemy, że to 5,5-calowy phablet z 64-bitowym sercem (najprawdopodobniej Snapdragon 410), 1 GB RAM, 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej dla użytkownika oraz aparatami o matrycach odpowiednio 8 i 2 MPx.

Drugi w kolejce jest S858. Ten smartfon nie ma szokować specyfikacją, a budową grubą na 6 mm i wagą poniżej 100 g.

Lenovo jeszcze we wrześniu przedstawi Vibe X2, czyli po prostu następce Vibe X. Póki co, niewiele wiemy na temat tego urządzenia – ma mieć 8-rdzeniowy układ (Cortex-A17, 2 GHz), moduł LTE i stawiać na styl.

Kolejny miesiąc i premiera Sisley – również cienki smartfon (6,9 mm), aparat 13 MPx i ogromny wybór kolorów.

Na koniec pozostaje Apollo Yoga, który ma korzystać stylistyką z tabletów o tej samej nazwie. Dodatkowo mówi się, że to może być „dwuczęściowy” smartfon obracający się o 360 stopni. Na więcej szczegółów jeszcze jednak przyjdzie nam poczekać.

W takim razie – który smartfon jest dla Was szykowany? Czy jednak nie odpowiada Wam rozwój Lenovo?

Sprawdź najnowsze wpisy