pandora

Pandora Radio (dla niewtajemniczonych) – to bardzo popularne na zachodzie – z początku darmowe, teraz bardzo tanie (opłata rzędu 0.99$ podobno dotknie tylko 10% użytkowników) i wysoce spersonalizowane radio internetowe dla iPhonów. Wystarczy podać nazwę swojego ulubionego artysty lub tytuł piosenki, a Pandora przeszuka bazy danych i stworzy „stację radiową”, która będzie grała ulubioną muzykę oraz podobne kawałki. Pandora dla iPhone jest w pełni zintegrowana z wersją webową.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Nasz umiłowany Android jest, jak do tej pory, jedną z platform, na których Pandora nie była dostępna… ale to ma się wkrótce zmienić. Jak informuje Tom Conrad z Pandora aplikacja Pandora dla Android jest w fazie rozwoju. Nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale my czekamy na nią z niecierpliwością. Jak dodaje Conrad – ostatecznym celem Pandory jest pełne wsparcie wszystkich platform smartfonów.

Niestety, okres dostępności Pandory poza USA został czasowo ograniczony z przyczyn prawnych i licencyjnych. Obecnie firma jest na etapie pozyskiwania dodatkowych funduszy na rozwój radia. Mamy nadzieję, że Pandora szybko powróci do łask w naszym kraju.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

andro