pandora

Pandora Radio (dla niewtajemniczonych) – to bardzo popularne na zachodzie – z początku darmowe, teraz bardzo tanie (opłata rzędu 0.99$ podobno dotknie tylko 10% użytkowników) i wysoce spersonalizowane radio internetowe dla iPhonów. Wystarczy podać nazwę swojego ulubionego artysty lub tytuł piosenki, a Pandora przeszuka bazy danych i stworzy „stację radiową”, która będzie grała ulubioną muzykę oraz podobne kawałki. Pandora dla iPhone jest w pełni zintegrowana z wersją webową.

Nasz umiłowany Android jest, jak do tej pory, jedną z platform, na których Pandora nie była dostępna… ale to ma się wkrótce zmienić. Jak informuje Tom Conrad z Pandora aplikacja Pandora dla Android jest w fazie rozwoju. Nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale my czekamy na nią z niecierpliwością. Jak dodaje Conrad – ostatecznym celem Pandory jest pełne wsparcie wszystkich platform smartfonów.

Niestety, okres dostępności Pandory poza USA został czasowo ograniczony z przyczyn prawnych i licencyjnych. Obecnie firma jest na etapie pozyskiwania dodatkowych funduszy na rozwój radia. Mamy nadzieję, że Pandora szybko powróci do łask w naszym kraju.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

andro