rock bandi

Cartoon Network w świecie gier mobilnych to idealna gratka dla dzieciaków o ile w ich głowach jawi się coś więcej niż najnowsze Call of Duty. Kolorowe i mniej krwawe pozycje to zdecydowanie lepszy wybór dla tak niewinnych umysłów. Choć i dla starszego pokolenia w celach relaksacyjnych również świetnie się nadadzą. Oto dwa nowe tytuły, z którymi możemy spędzić trochę czasu.

 

Do Sklepu Play właśnie trafiło Rock Bandits oraz Fionna Fights. Cóż te gry mają do zaoferowania? Pierwsza z nich to platformówka 2D, gdzie głównymi bohaterami są Finn i Jake. Do przemierzenia będziemy mieć 4 światy, a w nich czeka nas ostre granie rocka. Dodatkowo Rock Bandits zawiera darmowy komiks „Adventure Time” napisany przez Ryan’a Northa i Shelli Paroline. Produkcja ta jest aktualnie w promocji i kosztuje dokładnie 3,13 zł.

fionna fight

Fionna Fights również jest pozycją 2D, w której naszym zadaniem jest pozbywanie się wrogów za pomocą miecza. Do naszej dyspozycji zostanie oddanych kilka typów oręża, różne rodzaje naszego zwierzaka oraz pojawi się możliwość zagrania jako Finn. Fionna Fights jest produkcją dla ludzi łaknących pobijać rekordy we wszelakich grach typu „endless run”. Jej cena to 3,12 zł.

 

Żaden z wyżej wymienionych tytułów nie zawiera dodatkowych mikropłatności, tak więc chętnym przyjdzie zapłacić tylko raz. Znajdzie się jakiś zainteresowany wydatkiem 3 złotych czy to raczej nie Wasze klimaty?

 

Sprawdź Rock Bandits w Sklepie Play!

 

Sprawdź Fionna Fights w Sklepie Play!

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.