HTC, 8 rdzeni, 64-bitowa architektura – to wszystko zamknięte w smartfonie ze średniej półki cenowej

Łukasz Pająk Newsy 2014-08-20

htc mwc

 

Zbliżamy się wielkimi krokami do targów IFA w Berlinie. HTC już zapowiedziało swoją wizytę. Do teraz ciężko było nam spodziewać się jakichś konkretów na temat premier szykowanych przez tajwańską firmę, ale okazuje się, że mogą oni szykować jedną z najciekawszych konferencji.

 

Wczoraj przedstawiłem Wam kalendarz premier według Qualcomma, a więc dowiedzieliśmy się kiedy będziemy mogli najwcześniej ujrzeć mobilne urządzenia z nowymi jednostkami z rodziny Snapdragon.

 

htc ifa berlina 2014 zaproszenie

 

Teraz łącząc ten fakt z zapowiedzią obecność HTC na targach IFA i przeniesienie smartfonów na poziom wyżej można odnieść wrażenie, że Tajwańczycy szykują premierę urządzenia z 64-bitowym sercem. Na deser warto dodać, że jakiś czas temu do Sieci przedostały się zdjęcia urządzenia, które miałoby być właśnie nadchodzącą premierą:

 

htc desire 64-bit snapdragon 615

 

Jednak jaką jednostkę HTC miałoby wykorzystać? Tutaj pozostaje znak zapytania – najprawdopodobniej będzie to Snapdragon 615, ale w grze też jest MediaTek MT6795 spełniający wymagania w postaci 8 rdzeni i 64-bitowej architektury. Jak dobrze wiemy, HTC współpracuje z tajwańskim producentem układów scalonych, czego przykładem są smartfony z serii Desire.

 

Powyższy model zapewne też będzie należał do powyższej rodziny urządzeń. W takim razie możemy spodziewać się również szybkiej premiery Androida L, ale pozostańmy przy HTC – zainteresowalibyście się tym smartfonem?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x